Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Alexa   2018. 11. 04.

Fiatal nyomozo, aki zsenialis agyaval szokatlan modon kepes megoldani a buntenyeket. Erdekes sorozat, a meses Oxfordban a 60-as evekben. Tortenelmi korkepnek is fantaszktikus, neha emlitenek nagy technikai vivmanyokat stb. Azt is erdekes nezni, hogy a mai technologiahoz kepest anno hogyan is nyomoztak, gyujtottek bizonyitekokat. Nagyon jo sorozat, izgalmas es vegig lekot minden resze!

Hakker   2018. 05. 05.

Nagyon jó sorozat. Szeretem Sherlock Holmes-t mert egy intellektuális krimi, ez a sorozat sok mindenben emlékeztet rá, mondjuk a nyomába se ér, de a többi ilyen sorozathoz képest, nagyon jó.

Turro   2015. 05. 06.

Remek sorozat, zseniális korabeli hangulattal, mely különböző motívumokat sorakoztat föl a gyilkosságokhoz, és epizódról epizódra növekszik a feszültség, egészen a második évad második részéig, ahol már szinte horrorisztikus a hangulat. Nagyon jók az utalások az eredeti Morse-sorozatra és más hasonló zsánerű filmekre, pl. egyértelmű utalás van benne a Psychora is.

Gríz   2014. 12. 12.

Fantasztikus brit detektívsorozat, mely végig tartja ugyanazt a remek szintet, egyik rész sem lóg ki a sorból, mind izgalmas.

Roger Allam
Roger Allam