Hakker   2018. 05. 05.

Nagyon jó sorozat. Szeretem Sherlock Holmes-t mert egy intellektuális krimi, ez a sorozat sok mindenben emlékeztet rá, mondjuk a nyomába se ér, de a többi ilyen sorozathoz képest, nagyon jó.

Alexa   2018. 11. 04.

Fiatal nyomozo, aki zsenialis agyaval szokatlan modon kepes megoldani a buntenyeket. Erdekes sorozat, a meses Oxfordban a 60-as evekben. Tortenelmi korkepnek is fantaszktikus, neha emlitenek nagy technikai vivmanyokat stb. Azt is erdekes nezni, hogy a mai technologiahoz kepest anno hogyan is nyomoztak, gyujtottek bizonyitekokat. Nagyon jo sorozat, izgalmas es vegig lekot minden resze!

Turro   2015. 05. 06.

Remek sorozat, zseniális korabeli hangulattal, mely különböző motívumokat sorakoztat föl a gyilkosságokhoz, és epizódról epizódra növekszik a feszültség, egészen a második évad második részéig, ahol már szinte horrorisztikus a hangulat. Nagyon jók az utalások az eredeti Morse-sorozatra és más hasonló zsánerű filmekre, pl. egyértelmű utalás van benne a Psychora is.

Gríz   2014. 12. 12.

Fantasztikus brit detektívsorozat, mely végig tartja ugyanazt a remek szintet, egyik rész sem lóg ki a sorból, mind izgalmas.

Roger Allam
Roger Allam