indingo   2019. 09. 03.

Semmi különös és semmi meglepő, de néha pont erre vágyunk amikor ennek a sorozatnak valamelyik epizódjánál ott maradunk a képernyő előtt. Erre a sorozatra is igaz, hogy vannak érdekesebb és unalmasabb részei. Az angolok nyugalma ránk is hatással van a történeteken keresztül, még akkor is ha mindig akad egy-két gyilkosság.

Edii   2015. 09. 17.

Véleményem szerint ez gyengére sikerült, engem nem vett meg.

Gigi   2017. 01. 19.

Klasszikus angol krimi. Annyira jól esik néha megnézni belőle egy-egy epizódot. A varázsa számomra az, hogy ez is a klasszikus krimikhez méltóan lassú, nyugis, csendesen haladós. Amikor már túl sok a pörgés a hétköznapokban, és már valami másabb kikapcsolódásra, vágyok, nem szövevényes, fordulatos, pörgős valamire, akkor ez tökéletes választás.

alex   2014. 12. 31.

Kiváló angol krimi sorozat.

John Nettles
Neil Dudgeon