Poirot (1989)

Agatha Christie's Poirot

Poirot

Deku   2017. 08. 22.

Szerintem ez a sorozat méltó Agatha Christie könyveihez. Nagyszerű lett a filmes megvalósítás. Talán az egyik legjobb, amit mostanság láttam. Ajánlom mindenkinek.

alex   2015. 02. 21.

Ez a Hercule Poirot marad minen idők legjobb Poirot-os sorozat/filmje nekem. Ettől már nem lehet jobb - legalábbis amíg élek - ha nem tévedek. De igen, gondolom, már sosem lesz jobb, vagy már nem is fogják tudni, ki az a Poirot vagy Agatha Christe, vagy ha igen, akkor valami modern gyors akció film lenne az, úgyhogy én maradok ennél. Nem lehet nagyon töbszor megnézni a részeket, mivel elég originálissak, és az ember megjegyzi, de mint nosztalgiaként én nézném minden nap (sajnos a feleségem nem).

Gigi   2017. 01. 13.

Tudom, hogy lassú, és vontatott, és poros és ódivatú, de mit tegyek, ha egyszer imádom. Én ezeken a könyveken nőttem fel, és felnőtt fejjel sem tudok nemet mondani ezekre a klasszikus krimikre.

szabomarc   2019. 01. 07.

Nagyon jól meg vannak írva a forgatókönyvek, fenntartja az ember érdeklődését végig egy-egy rész, szerintem jó krimi lett, megfelelő egyensúlyban a poénokkal és a nyomozással.

Megamovie   2016. 02. 18.

David Suchet remekül formálja meg a híres detektív karaktert ebben az izgalmas sorozatba,a sztorik a általában nagyon kreatívak és szellemesek pl:Gyilkosság az Orion Expresszen .Összességében aki szereti a Sherlock Holmes,Miss Marple szerű krimiket ,az ezt is szeretni fogja valószínűleg ,minden rész egy változatos és a rejtélyek is frappánsak.

Mark Gatiss
Mark Gatiss
Tim Curry
John Hannah

Alighanem Agatha Christie is elégedetten bólogatna, ha látná, mit tett hősével David Suchet. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. több»

A Hercule Poirot karakterjét Agatha Christie csak 25 évessen hozza létre.

(alex)