Közösség

Vélemény:

 

41 Albela

(2001)

Albela

 
e-batta   2016.09.10 17:09
0

Bevallom őszintén Govinda sosem tartozott a kedvenceim közé, nekem leginkább megbízhatóan teljesítő, de középszerű komikusnak számít, pedig fiatal korában rengeteg film az ő főszereplésével készült, amiben ő volt a főhős, de nálam a hős szótól abszolút nem ő ugrik be elsőnek (még sokadiknak sem). Ebben a filmben is ő volt a gyenge láncszem, pedig a sztori még vicces is, de nálam még komikusnak sem a legjobb, nem tudom, miért, valahogy közömbös a pali. Minden szempontból. És valamiért egyáltalán nincsenek egy hullámhosszon a főhősnővel, Aishwarya Rai-jal, már a film felénél untam magam, annyira kiszámítható volt a vége. És amikor megjelenik a mindent felkavaró harmadik, Jackie Shroff (aki azért itt már kezdett kiöregedni a sármos, macsómen szerepből), végképp csak sóhajtozni tudtam. Egyetlen üdítő színfolt Namrata Shirodkar játéka, akitől túl kevés filmet láttam, kevés jó szereppel, de azokból mindig kihozta a maximumot. Ezúttal sem kellett csalódnom benne, ő aztán tényleg mindent megtett, hogy a film ne süllyedjen az unalom posványába, de sajnos nem rajta múlott. Megnéztem, és ennyi.