Közösség

Vélemény:

 

72 A nimfomániás 2. rész (Nagypolgári nimfománok 2)

(2013)

A nimfomániás 2. rész (Nagypolgári nimfománok 2)

 
Cleo   2022.04.01 02:43
0

Egyszerre néztem meg a két részt, ráadásul mind a két alkalommal rendezői változatot, így csak arról tudok nyilatkozni. Nagyon tetszett a film, bevallom, ilyen mélységre és történetre a cím alapján nem számítottam (nem olvastam el a fülszöveget). Nagyon jól fel volt építve, hosszát tekintve (5,5 óra kb.) le tudja kötni az embert, mert érdekes a sztori. A színészek zseniálisak benne. Felejthetetlen élmény volt, az biztos. Tudom ajánlani mindenkinek. A végét nem értettem. Vagyis sejtettem a történet alatt egész végig, hogy lehet akár köztük valami, hogy az egyik megkívánja a másikat (leginkább végig Joe-ra tudtam gondolni, hogy majd ő leteperi az "öreget"). Viszont miután tisztázódott, hogy Seligman aszexuális, egyből elvetettem, hogy akár együtt akar lenni Joe-val. Meglepett, hogy Joe a történet végére el akarja zárni magát a szextől, és egyébként csodálatra méltó is volt. Tulajdonképpen az aszexualitása csak kamu volt, vagy kíváncsiságból feküdt volna le Joe-val, meg akarta tudni, milyen a szex? Azt hiszem, az utóbbi, bár lehet, én vagyok a naiv.