Közösség

Vélemény:

 

49 A legsötétebb óra

(2011)

Hát...

 
Hámori Balázs   2020.09.14 16:51
3

Mit mondjak, nem vártam sokat a filmtől már a trailer alapján láttam hogy max egy B kategóriás film de a megnézése után már ebben se vagyok biztos. A zene és a hangok nem voltak a helyzet magaslatán mintha kiselejtezett cuccokkal dolgoztak volna a film egésze alatt. A színészi játék épphogy megütötte az átlagost ami kicsit sokkolt, oké hogy nem Oscar díjasokat vonultattak fel de ilyesmit utoljára a gimis színjátszáson láttam. A CGI is elég low-budget szagot eresztett bár azon nem voltam meglepve, sőt az nem is zavart volna ha úgy amúgy jó lett volna a film. A sztori egyébként nem nagy cucc, de simán elment volna ha az idegen faj kicsit összetetteb lett volna mert őszintén szólva a random villanó-szikra izék inkább voltak röhejesek mintsem félelmetesek. A karakterek eléggé sablonosakt voltak ezért se ment fel a pulzsom egy-egy halál eset esetén. Az alap ötleten túl ebben a filmben minden gyenge volt, őszintén és nyugodt szívvel senkinek sem tudom ajánlani, ha csak nem tartozol az ördögnek egy filmmel nyugodt szívvel tovább állhatssz, egyik kategória rajongói se lesznek szegényebbek ha kihagyják.