Közösség

Vélemény:

 

87 Adını Feriha Koydum

(2011)

Adını Feriha Koydum

 
Rózsa Kripnerné   2018.07.01 09:28
0

Én az interneten néztem végig, egy török csatornán. Nagyon rossz vége van. A második esküvön lelövik Ferihát, mint később kiderül Ecce lövi le, de valahol olvastam hogy Ferihá korábbi elmebeteg vőlegénye lövi le. Az utána lévő rész, nagyon siralmas. Én végig bőgtem pár részt. Emir minden nap kimegy a temetőbe, és lefekszik Feriha sírjára. Mindig keresi a bajt, mert meg akar halni.Én nem így képzeltem el a végét. Nem Happy End ahogy a török csatornán írva van. Én úgy írtam volna meg, hogy a második esküvő után végre felhőtlen boldogság vár rájuk, hiszen megérdemelnék.Valóban megjárták a poklot, hiszen annyian akarták őket el választani, Hande, a szüleik, Methmeed, mégis harcoltak a szerelmükért. Egy év után mikor egy félre értés miatt szét mentek, és újra találkoztak Emir eljegyzésén, látszott, hogy még mindíg szeretik egymást, és újra egymásra talátak.Végre mikor már a két család is elfogadja egymást, Janson,, Hande, és Feriha is végre jóban lettek, megérdemelnék a felhőtlen boldogságot. A magyar változat 2018.-as át dolgozás. Bízom benne, hogy így lesz vége, hogy végre boldogok lehetnek.Nem nagyon szoktam sorozatokat nézni, amit néztem sem voltak ekkora hatással rám. Nagyon szeretem ezt a filmet, és bízom benne, hogy a magyar változatban jó vége lesz.