Közösség

Vélemény:

 

78 Ten Inch Hero

(2007)

Ten Inch Hero

 
Adepto   2016.02.22 10:02
0

Egész egyszerűen imádom ezt a filmet! Nem is feltétlen az alapsztori miatt, mert az viszonylag egyszerű - egy kis szendvicsbár dolgozóinak életét és kapcsolatait ismerhetjük meg - de a körítés zseniális. A szövegek és a párbeszédek iszonyatosan viccesek, a karakterek szuperül megírtak. Sok ismerős arcot fedezhetünk fel a szereplőgárdában, akik közül a legismertebb talán Jensen Ackles, aki az Odaát című sorozat egyik főszerepét (Dean Winchester karakterét) alakítja. Mellette Danneel Harris (Tuti gimi), Elisabeth Harnois (CSI) és Sean Patrick Flanery (Az ifjú Indiana Jones) is szerepel. Miután láttam a filmet, letöltöttem a dallistát és hosszú ideig ezt hallgattam utazás közben. Az egyik kedvencem akkor hallható, amikor a lányok utaznak a kisbusszal. A nagyon vicces forgatókönyv mellett azok az apróságok is emelték a film élvezeti értékét, mint például hogy Priestley haja és pólóinak felirata hogy változik az egyes jelenetekben! Mindegyik színész igazán kiemelkedő! A történet a maga bájával, humorával megfűszerezve egy kis pikantériával valójában bármikor megnézhető. Én elég sokszor láttam már, de nem tudom megunni.