Egyet kell értsek a korábbi véleményekkel, miszerint a színészi gárda nagyszerű, kivételes csemege, de maga a film nem sikerült jól. Inkább csak átlagos. Persze valódi családi, kapcsolati problémákat feszeget, némi fura humora is van, sőt még show-elemeket is kapunk, valahogy mégis döcög az egész.
Egyet kell értsek a korábbi véleményekkel, miszerint a színészi gárda nagyszerű, kivételes csemege, de maga a film nem sikerült jól. Inkább csak átlagos. Persze valódi családi, kapcsolati problémákat feszeget, némi fura humora is van, sőt még show-elemeket is kapunk, valahogy mégis döcög az egész.