Közösség

Vélemény:

 

78 Gru 3

(2017)

Gru 3

 
MMcFly2015   2017.07.06 09:44
0

A Gru első részét csak imádni lehetett, ám a második nekem nem jött már be, így véletlenül se számítottam egy jól sikerült mozira. Tévedtem. Ha az első rész nyomába nem is ér, de sokkal szórakoztatóbb az előzőnél. Balthazar Bratt nyitó jelenete, és maga a fő gonosz szerepe mindent visz, amint a képernyőre kerül én röhögtem. Az előzetesben látott fordulat, mi szerint Grunak van egy ikertestvére jobban működik, mint egy egyszerű sablon, kimaxolják ketten a humor adagot. Ezzel a szállal (a film végén) ügyesen felvázolták, egy esetleges negyedik rész sztoriját is. A mignonok akármennyire is jópofák és cukik, a külön álló filmjükkel kicsit rontottak az összképen, így szerintem a Gru 3-nak már jót tett, hogy összesen 15-20 percet szerepelnek csak benne, de akkor viszont nagy dózisban szórakoztatóak. Mély mondanivaló, jellemfejlődés és meghatódás nem jutott, maradt a másfél órás bohóckodás, ami olyan jól sikerült, hogy kicsik és nagyok is együtt kacagtak fel a teremben. Szerintem remek szórakozás családdal, barátokkal nem korhoz kötötten, én felnőtt létemre nagyon jól szórakoztam. Csak bizakodok, hogy megmarad ezen a szinten, és véletlen sem jár úgy mint egy Shrek vagy Jégkorszak.