Közösség

Vélemény:

 

88 Attack on Titan

(2013)

Shingeki no kyojin

 
Rivaikun   2016.07.06 07:02
1

Az egyik legjobb karaktert találták k a történetben, akit valaha megismerhettem az életem során, mint film/sorozat/bármi más néző, vagy olvasó. Alapból minden szereplőnek megvan a maga jó és idegesítő tulajdonsága, így nincs olyan karakter, akit ne szeretne / vagy utálna valaki. Ráadásul itt leszögezném, hogy egy zseniális mű is ihletett adott az eredeti manga szerzőjének, méghozzá a Watchmen - Rorschach (Levi Ackerman), és a híres Rommel tábornok (Erwin Smith) is hozzájárult ahhoz, hogy a történet minnél valóságközelibb legyen. Valahol emészthetetlen, valahol gyermekien bájos (amikor álmodoznak egy másik világ létezéséről - mint mi emberek, ahogy kutatjuk az idegen fajokat odakint), és az egész posztapokaliptikus Óriási szörnyek öncélű tömegmészárlása... nem tudom. Rég fogott meg ennyire egy történet. Ha valaki szereti az animéjét, olvassa a mangáját is, mert egyre zseniálisabb, és egyre DC képregény hangulatot áraszt magából. (Komolyan, néha Gothamben érzem magam... ). Ment a respect