Közösség

Vélemény:

 

75 Venom

(2018)

Venom

 
jake_green   2018.10.04 22:21
5

Mindenek előtt : EREDETI NYELVEN NÉZD MEG, MAGYAR FELIRATTAL! A FILMRŐL: Ha valaki akkor én a filmet vártam....nagyon...1éve számoltam vissza a napokat, mikor láthatom végre! És most jöttem ki a moziteremből....csalódva. Venom a kedvenc Marvel hősöm! És ezért érint ennyire rosszul ez a megvalósítás. A színészi szereposztás POCSÉK! Tom Hardy viszi szerencsétlen a vállán a filmet...a főgonosz egy vicc. Magyar szinkronnal a többi szereplő pocsék (mivel egyedül Hardy magyarhangját már megszoktuk) . A story és a narratíva kidolgozatlan sekélyes, és kicsit sem mély. Semmilyen komolyabb dolog vagy fordulat nem történik benne... annyira egyszerű mint a faék. A történet vonalvezetése az első 50 percben siralmas: 10 percben is bőven unalmas összefoglalható előtörténetet mutatnak be 50 percben....majd VÉGRE valahára az 51. perctől történik valami....dehát korántsem az amire számítasz, hogy na majd most felülünk a gyorsvonatra és jóleszez... A VENOM-má alakulás után konkrétan az üldözős motoros jelenet a filmben a leghosszabb és leguncsibb (ezt nagyon hype-olják az előzetesben is, azért írom). A film első 80%-át konkrétan bemutatja a trailer :D Úgy ültem ott 1óra 10 percet , hogy "oké ezt láttam a trailer-ben, de hát csak fog ezen túl VALAMI LEGALÁBB történni"... de az sem. Az utolsó 20 perce izgalmas vicces és látványos a filmnek (az egésznek ilyennek kellett volna lennie.... mégiscsak az egyik legkeményebb Marvell hősről beszélünk). Szóval nagyon sajnálom, és mielőtt elkezditek : NEM, NEM mentség az hogy a "célközönség a fiatalabb korosztály"....tessék megnézni a "Bosszúállók: Végtelen háború"-t okés?! Na MINIMUM ilyen minőséget és komplexitást vártam volna el! Csalódás. Remélem lesz 2.rész és tanulnak a hibáikból, ahogy a Bosszúállók is tette! Miért 2 csillag? 1db csillag: Tom Hardy alakításának 1db csillag: Venom poénos dumájának ami így eltorzított hanggal nekem még jobban ütött, kár hogy a film alatt volt belőle max 3-4 darab összesen :S