Közösség

Vélemény:

 

57 Mayhem

(2017)

Mayhem

 
respect the movies   2018.01.13 19:15
1

Szerintem jó film volt! Már ahogy a film elején felvezetik nekünk a történet hátterét, már abból érezhető volt hogy nem lesz egy rossz film! Persze már ott érzékeltették a készítők azt is, hogy mire is számíthatunk majd, miszerint vérre, vérre és még több vérre (akár egyfajta figyelmeztetésként is vehetnénk ezt, főleg abban a formában ahogy ezt az elején elénk tárják technikailag)! Nekem kimondottam tetszett, hogy a vér kivételével minden fekete és fehér volt, ezzel is hangsúlyoznak dolgokat (a fekete és fehér csak a film első 5 perce)! Szóval...nos... a film tényleg elég véres és néhol brutális is, mégis azt kell hogy írjam, hogy mindezek mellett kelőkép szórakoztató is volt! Mert igaz hogy a történetnek elhagyhatatlan "szereplői" a vér és a brutalitás, mégsem lesz zavaró tényező, mint sok más horrorfilmben ahol csak ezekre építik fel az egész filmet! Nekem kimondottam tetszett a története, volt benne kelő mennyiségű fekete humor (ami általában igen jól szokott állni egy horrorfilmben és itt is)! Nagyon jól sikerült a filmhez karakteres színészeket összeválogatni, hatást tudtak gyakorolni rám a karakterek és ez mindig jó dolog bármilyen műfajú film esetében! Talán csak az egyetlen kis hibája hogy kicsit kiszámítható, de ezt ügyesen ellensúlyozzák a fentebb említett pozitívumokkal! Érdemes megnézni szerintem!