összes rész (309)

HannaK   2020. 09. 17.

Megunhatatlan. Alapanyag és téma ötlet mindig lesz, tehát amíg Seth meg nem unja menni fog. A mi legnagyobb örömünkre.

VvV   2018. 08. 08.

Nagyon jó kis sorozat, ami egy egyszerű ötleten alapszik. A középpontban egy tipikus család. Papa, mama, gyerekek és egy kutya. Remekül megalkotott karakterek vannak benne, mindenki megtalálhatja a neki szimpatikusat. Ott van Peter a nem normális éde... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

Shelby07   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem, eddig majd nemhogy az összes részét láttam, sokat többször is megnéztem. Nagyon vicces mese sorozat, bár nem igazán gyerekeknek szól, azt tudni kell róla. Vannak benne nagy igazságok és roppant humorosan mutatja be mindezt. A kedvenc... több»

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 05.

Ez a sorozat ahogy évről évre kiparodizálja Amerikát és a többi országot (világot), a karakterekről a beszólásokról nem is beszélve, az egyik legjobb sorozat.

babsy88   2015. 01. 23.

Ez igen! Telitalálat, nagyon jó és kreatív ötletekkel tele tűzdelt kis sorozat. Minden karaktert önálló humor és érzelemvilág jellemez. Akkora siker, hogy le lehetett húzni róla még egy bőrt ( Cleveland show).

indingo   2017. 04. 11.

Nagyon egyedi sorozat, igazán beteg sztorival. A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és senki sem normális. A humora sokrétű, néhol kicsit gusztustalan, de így is remek.

A sorozat munkálatai során az epizódok nem egyesével készülnek, hanem egyszerre az egész évadon dolgoznak.

(XETH)

A Family Guy intrója valójában Seth MacFarlane kedvenc sorozata, az All in the Family előtt való tisztelgésként lett olyan, amilyen.

(XETH)

Mila Kunis csak a második évadtól kölcsönzi Meg-nek a hangját, mert az első évadban szinkronizáló színésznő, Lacey Chabert nem hosszabbította meg a szerződését.

(XETH)

Több országban is betiltották a sorozatot, melyek Egyiptom, Irán, Vietnám, Dél-Korea, Malajzia és Dél-Afrika.

(evlin16)

Seth MacFarlane egy még diákkorában megismert biztonsági őr hangjáról mintázta Peterét.

(evlin16)

Chris teljes neve Christopher Cross Griffin.

(Archívum)

Meg nem a Megan, hanem a Megatron rövidítése.