Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

indingo   2017. 04. 11.

Nagyon egyedi sorozat, igazán beteg sztorival. A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és senki sem normális. A humora sokrétű, néhol kicsit gusztustalan, de így is remek.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 05.

Ez a sorozat ahogy évről évre kiparodizálja Amerikát és a többi országot (világot), a karakterekről a beszólásokról nem is beszélve, az egyik legjobb sorozat.

Shelby07   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem, eddig majd nemhogy az összes részét láttam, sokat többször is megnéztem. Nagyon vicces mese sorozat, bár nem igazán gyerekeknek szól, azt tudni kell róla. Vannak benne nagy igazságok és roppant humorosan mutatja be mindezt. A kedvenc részeim amikor Star Warst dolgozzák fel, szerintem nagyon jókra sikerültek azok a részek. Nagyon igényes a grafika, a humor és szerencsére mértékek között tudták tartani a csúnya megfogalmazásokat is (nem úgy mint a South Park-ban lévő káromkodás). Szóval tényleg nagyon jó és élvezetes, mindig nagyon szívesen nézem.

Deku   2017. 08. 17.

Természetesen ez is egyike a lehető legbetegebb meséknek, viszont ez elsősorban felnőtteknek szól. Bemutatva a kifigurázott élethelyzeteket. Nagyszerű sorozat.

A sorozat munkálatai során az epizódok nem egyesével készülnek, hanem egyszerre az egész évadon dolgoznak.

(XETH )

A Family Guy intrója valójában Seth MacFarlane kedvenc sorozata, az All in the Family előtt való tisztelgésként lett olyan, amilyen.

(XETH )

Mila Kunis csak a második évadtól kölcsönzi Meg-nek a hangját, mert az első évadban szinkronizáló színésznő, Lacey Chabert nem hosszabbította meg a szerződését.