Family Guy (1999-2020)

Family Guy

Kósa Bence   2021. 06. 02.

A legjobb szatíra

Persze lehet, hogy a South Park egy komplexebb sorozat, mint ez. De a legjobb polgárpukkasztó vicceket ebben a sorozatban hallottam. A történetben egy tipikus amerikai család áll, alkoholista apuka, beképzelt anyuka, kitaszított lány, ostoba öccse, viszont nagyon jó vázlatokat készít, és egy intelligens kistesó. A South parkkal ellentétben ebben a sorozatban leginkább a Griffin család áll a középpontban. Ezen belül a Stewei/Brian epizódok viszik a prímet.

VvV   2018. 08. 08.

Nagyon jó kis sorozat, ami egy egyszerű ötleten alapszik. A középpontban egy tipikus család. Papa, mama, gyerekek és egy kutya. Remekül megalkotott karakterek vannak benne, mindenki megtalálhatja a neki szimpatikusat. Ott van Peter a nem normális éde... több»

babsy88   2015. 01. 23.

Ez igen! Telitalálat, nagyon jó és kreatív ötletekkel tele tűzdelt kis sorozat. Minden karaktert önálló humor és érzelemvilág jellemez. Akkora siker, hogy le lehetett húzni róla még egy bőrt ( Cleveland show).

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

Brigusz724   2015. 06. 11.

Nagyon szeretem a sorozatot, de számomra jobban tetszettek a régebbi részek, mint az újak a csodálatosan szép új grafikával. A régebbi részek ütősebbek voltak, de nagyon szimpatikus gesztus volt az alkotók részéről, hogy mikor megölték Brian-t, a rajongók kérésére visszaírták a műsorba.

Timejja   2015. 03. 22.

Nagyon jó sorozat, és különösen meglepő, hogy a készítőknek ennyi idő után is ennyi rendkívül jó ötlete van még, nem úgy mint sajnos a Simpson család esetében, ami egyre laposabb lesz.

Syracuse   2019. 12. 28.

Zseniális sorozat... volt valamikor. A korábban mindent és mindenkit kifigurázó sorozat producerei 2019-re megadták magukat a píszíterrornak.

A sorozat munkálatai során az epizódok nem egyesével készülnek, hanem egyszerre az egész évadon dolgoznak.

(XETH)

A Family Guy intrója valójában Seth MacFarlane kedvenc sorozata, az All in the Family előtt való tisztelgésként lett olyan, amilyen.

(XETH)

Mila Kunis csak a második évadtól kölcsönzi Megnek a hangját, mert az első évadban szinkronizáló színésznő, Lacey Chabert nem hosszabbította meg a szerződését.

(XETH)

Több országban is betiltották a sorozatot, melyek Egyiptom, Irán, Vietnám, Dél-Korea, Malajzia és Dél-Afrika.

(evlin16)

Seth MacFarlane egy még diákkorában megismert biztonsági őr hangjáról mintázta Peterét.

(evlin16)