Játssz egy Xiaomi Redmi Note 4-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Family Guy

(Family Guy)

mamiéstöti2  2017. 05. 07.

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

indingo  2017. 04. 11.

Nagyon egyedi sorozat, igazán beteg sztorival. A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és senki sem normális. A humora sokrétű, néhol kicsit gusztustalan, de így is remek.

Laca  2017. 03. 05.

Ez a sorozat ahogy évről évre kiparodizálja Amerikát és a többi országot (világot), a karakterekről a beszólásokról nem is beszélve, az egyik legjobb sorozat.

Deku  2017. 08. 17.

Természetesen ez is egyike a lehető legbetegebb meséknek, viszont ez elsősorban felnőtteknek szól. Bemutatva a kifigurázott élethelyzeteket. Nagyszerű sorozat.

Bthewatcher  2017. 07. 25.

Jó sorozat,, csak sok a trágár beszéd, szexualításra utalás és egyéb ilyen dolgok. Akiket ez nem zavar, azoknak nyugodt szívvel tudom ajánlani a filmet.