Deku   2017. 08. 23.

Erőltetett és fárasztó humorral megáldott ez a sorozat. Kicsit olyan nagyon nyúzásnak tűnik. Jobb lenne elkaszálni a sorozatot mert szerintem ez nem kelendő manapság.

Szivárvány1   2016. 11. 20.

Bűntény hogy milyen kevesen ismerik Magyaroroszágon ezt az animációs sorozatot. Pedig zserintem zseniális és halálra tudnám magam rajta nevetni, akárhányszor újranézem. Mindig lenyűgöz, hogy a készítőknek még ennyi évad után is ilyen jó ötletekkel rukkolnak elő. A család életét pedig nagyon jó humorra tölti meg szintén az űrlény, Roger karaktere.XD

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 02. 19.

Family Guy rajongó vagyok és első pillanatba feltűnt a párhuzam a sorozatok között. (Az alkotók miatt is) Sajnos a szereplők nagyon koppintások, és a viccek is sablonosak. Túlságosan a történetre koncentrálnak, nem a poénokra. Apropó poénok! Nah azok erőltetettek és gyengék. Kb a Rém Rendes Család szintjét hozzák....

SzFa   2017. 09. 30.

Szeretem a kezdő főcím dalt, fülbemászó a dallama és a szövege is. Maga mese átlagos, a földönkívüli személyisége és viselkedése nem igazán tetszik és néha gusztustalan is. Néha előfordul egy -egy jó rész, de összességében unalmas.

nagysar   2017. 12. 13.

Én a Family Guy grafikája miatt adtam neki egy esélyt, de annyira jó sosem lesz, kicsit erőltetett, de néha-néha nézhető, viszont magamtól sose tölteném le :/

Hayley középső neve Dreamsmasher.

Az Amerikai fater a második legnépszerűbb televíziós sorozat, melyben egy amerikai család titokban menedéket nyújt egy földönkívülinek.

Néhány jelenetben látható egy sárga szalaggal átkötött fa, mely az éppen harcoló katonák biztonságos hazatérésének reményét szimbolizálja.