Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A Simpson család (1989-2020)

The Simpsons

madd   2021. 02. 24.

Nagyon fasza.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Amerika egyik nagy találmánya, mely tükörképet mutat a társadalmukról, egyfajta tanulságként akarna szolgálna.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Több mint 20 évad, több mint 20 éve megy és még mindig tudnak újat mutatni. Nem csak ezért nagyszerű, mert ezeket a karaktereket főleg Homert nem lehet megunni, de ahogy a gyerekeknek, úgy a felnőtteknek is készül, mivel az egész világot már kiparodizálják néha néha. Nagyon jó sorozat egyszerűen megunhatatlan.

Deku   2017. 08. 21.

Hihetetlen, hogy ez a sorozat még mindig fut. Bár nem elképzelhetetlen hisz fergeteges poénokat tud még mai napig is előadni. Remek karakterek, poénos helyzetek jellemzik.

Orosz István   2017. 07. 29.

Sokszor nekem erőltetett, de nem mondom, hogy minden rész az. Vannak jók, de a legtöbb lapos. Karakterek közül van egy pár jó, de úgy gondolom ennyi rész, és évad túlzás már.

dailyfilmsan   2020. 12. 15.

Legeslegkedvencebb rajzfilmsorozatom. Többször is végignéztem az első évad első részétől kezdve, és sosem untam meg. Rengeteg a popkulturális utalás, nagyon frappáns és eszes a narratívája. Sajátos atmoszférája csak hab a tortán. 89-ben még elég kezd... több»

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek animációs sorozat és valljuk meg a 20 év önmagáért beszél. Az egyik legjobb amerikai animácios sorozat amit láttam.

2009-ben Marge szerepelt első rajzfilm figuraként a Playboy Magazin címlapján.

(evlin16)

Eredetileg a műsor Bart körül forgott volna.

(Deku)

Moe Szyslak karakterének kinézetét Rich Hall inspirálta.

(Deku)

A Simpson figurák illegálisak Iránban.

(Deku)

Homér Simpson hangja a legnépszerűbb GPS navigációs hangként.