mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Amerika egyik nagy találmánya, mely tükörképet mutat a társadalmukról, egyfajta tanulságként akarna szolgálna.

babsy88   2015. 01. 23.

Általában, ha odakapcsolok leragadok és megnézem, de nem rajongok a sorozatért. Nagy divat volt a maga idejében, bár a korosztály akinek készült még nem értheti igazán az adott részek mondanivalóját, főleg itt Európában. Van egy-egy jól eltalált vicces rész is köztük.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Remek animációs sorozat és valljuk meg a 20 év önmagáért beszél. Az egyik legjobb amerikai animácios sorozat amit láttam.

Mate   2015. 05. 06.

Elképesztően vicces, szatirikus animációs sorozat, megunhatatlan szereplőkkel.

Bogi   2016. 04. 28.

Hosszú idő óta nem telt el hét hogy ne néztem volna a Simpson családot:) Az egyik kedvencem a Futurama és a Family Guy mellett ilyen stílusban. Épp a Simpson családos Kwicki marktra vagyok rákattanva. Az a készlet tökéletes *-* :) Ez a sorozat nem csupán egy sorozat, hanem inkább amerikai életérzés instant akárhol:)

2009-ben Marge szerepelt első rajzfilm figuraként a Playboy Magazin címlapján.

(evlin16)

Eredetileg a műsor Bart körül forgott volna.

(Deku)

Moe Szyslak karakterének kinézetét Rich Hall inspirálta.

(Deku)