Eduard   2020. 02. 07.

Az egyik legjobb sorozat a világon és nem igaz, hogy a 20. évad után gyengébb lett, persze vannak benne olyan részek, amik nem viccesek, vagy unalmasak esetleg, de nem lehet minden rész ugyan olyan jó. A Family Guy-nál már a 16. évadnál lehetett érezni, hogy a legtöbb rész erőltetett, egy-két epizódtól eltekintve. A Simpson családban sokkal szerethetőbbek a karakterek és nem csak vicces, hanem tanulságos is.

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Amerika egyik nagy találmánya, mely tükörképet mutat a társadalmukról, egyfajta tanulságként akarna szolgálna.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Több mint 20 évad, több mint 20 éve megy és még mindig tudnak újat mutatni. Nem csak ezért nagyszerű, mert ezeket a karaktereket főleg Homert nem lehet megunni, de ahogy a gyerekeknek, úgy a felnőtteknek is készül, mivel az egész világot már kiparodizálják néha néha. Nagyon jó sorozat egyszerűen megunhatatlan.

Deku   2017. 08. 21.

Hihetetlen, hogy ez a sorozat még mindig fut. Bár nem elképzelhetetlen hisz fergeteges poénokat tud még mai napig is előadni. Remek karakterek, poénos helyzetek jellemzik.

Orosz István   2017. 07. 29.

Sokszor nekem erőltetett, de nem mondom, hogy minden rész az. Vannak jók, de a legtöbb lapos. Karakterek közül van egy pár jó, de úgy gondolom ennyi rész, és évad túlzás már.

babsy88   2015. 01. 23.

Általában, ha odakapcsolok leragadok és megnézem, de nem rajongok a sorozatért. Nagy divat volt a maga idejében, bár a korosztály akinek készült még nem értheti igazán az adott részek mondanivalóját, főleg itt Európában. Van egy-egy jól eltalált vicces rész is köztük.

Norbi   2018. 07. 10.

Nem tudok és szeretnék hosszasan arról hogy miért zseniális ez a sorozat, azt megteszi helyettem más, aki még kételkedik a véleményemben az csak nézzen bele egy részbe, és utána nem fogja abbahagyni.

2009-ben Marge szerepelt első rajzfilm figuraként a Playboy Magazin címlapján.

(evlin16)

Eredetileg a műsor Bart körül forgott volna.

(Deku)

Moe Szyslak karakterének kinézetét Rich Hall inspirálta.

(Deku)

A Simpson figurák illegálisak Iránban.

(Deku)

Homér Simpson hangja a legnépszerűbb GPS navigációs hangként.

(Deku)

Hank Azaria 16 visszatérő karakternek adta a hangját.

(Deku)

Anne Hathaway főműsoridős Emmy díjat nyert vendégszerepléséért a Simpson családban.

Ned Flanders 60 éves.

(Deku)

A 90-es években, a Bart Simpson-os pólók ki voltak tiltva az iskolákból.

(Deku)

A Duff sör három variációban kapható a való életben.