Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

A Simpson család - A film

Sabnock Sanatory   2019. 08. 27.

Mit is mondhatnék??? Őrülten humoros,tele amerikai poénokkal,és szerethető, a maguk módján idióta szereplőkkel. Kikapcsol,megnevettet,és több nem is kell!

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 05. 04.

Emlékszem, mikor ki jött és nagyon vártam, hogy megnézhessem, és nem okozott csalódást, ahogy a sorozatban itt sem kellett félteni a Simpson családot. Sok jó poén vittek bele és a story is egészen jól sikerült a rendezőknek.

Deku   2017. 07. 10.

Ez a film pontosan ugyanolyan idióta tud lenni mint a sorozata. Semmivel se kevesebb vagy több annál. Ez pedig jó pont. Telepakolták jó poénokkal és egy pofás kis sztorival.

dailyfilmsan   2018. 11. 09.

Legeslegjobb humor a világon a simpson család részeiben bújik meg. A film pedig felfokozottan adja a Simpson élményt a nézőnek. Eredeti és mégis banális, hétköznapi ténnyel foglalkozik. Imádtam minden percét. Főleg hogy az ellentétekre próbált építeni. Számtalanszor megnézhető kategória jeles példája.

Norbi   2018. 07. 23.

Rájöttem hogy hosszútávon nem tudja fenntartani a figyelmem ez a mese. Amúgy nagyon szeretem a Simpson családot, de a film számomra csalódás és felismerést tudott nyújtani, egy-két poénnal.

Ms. Akárki   2019. 05. 17.

Imádom a simpson család sorozat tipikus amcsi humorát, így borítékolható volt számomra hogy az egészestés filmet is imádni fogom. Pókmalacon és Homéron nagyon jókat nevettem. Nagyon izgalmas volt végre mozivásznon is látni a kedvenc rajzfilmhőseimet.

dittee   2015. 12. 27.

A sorozatot is imàdom és szerencsére a filben sem kellett csalódnom, nagyon jól sikerült, poén poén hàtàn, egyszerűen megunhatatlan, remek szórakozàst nyújt.

2007-ben a 8. legtöbb bevételt hozó film volt.

Julie Kavner nem csupán Marge szinkronhangja a sorozatban, hanem Patty, Selma (Marge nővérei a sorozatban) és Jacqueline Bouvier karakterek szinkronhangja is ő.

(Szivárvány1)

Dan Castellaneta nem csupán a jól ismert Homer Simpson szinkronhangjaként ismerhetik, de a show-ból még ezen felül rengeteg karakternek ő a szinkronhangja. Például: Abraham Simpson (nagypapi) szinkronhangja, Barney Gumbley szinkronhangja, Krusty a bohóc szinkronhangja is ő, Willie a gondnok szinkronhangja és Quimby polgármester szinkronhangja is ő természetesen.

(Szivárvány1)

Dan Castellaneta 2014-ben Édesapja halála után az egyik Simpson epizódot a 26. évadból, a Clown in the Dumps-ot édesapjának ajánlották a rész végén.

(Szivárvány1)

Érdekesség, hogy Homer Simpson szinkronhangja, Dan Castellaneta a való életben vegetáriánus.

(Szivárvány1)

A Marge hangját kölcsönző Julie Kavner a rendező utasítása szerint több mint százszor mondta a fel monológját.

(SódóGA)

A film összesen 518 millió dollárt hozott a készítőknek.

(SódóGA)

A filmet gyártó stúdió már 9 évvel A Simpson család - A film megjelenése előtt megvásárolta a simpsonmovie.com domain nevet.

(SódóGA)

A filmet először Springfield városában mutatták be.

(SódóGA)

A Marvel Comics 1980-ban kiadott egy olyan Pókember képregényt, ahol a főszereplő nem ember, hanem egy malac. Innen származik a Pókmalac ötlete.