Lonka

A Griffin család fura csemetéje, Stewie, szembesül jövőbeli önmagával. Rádöbben, hogy a jövőben létező önmaga nem olyan, amilyet remélt, és ez kapcsolatba hozható egy halálközeli élménnyel is...

Zene: Ron Jones
Premier: 2005.07.23.

2019.08.04 Ms. Akárki

Imádom a sorozatot is már a kezdetek óta úgyhogy ez kötelező darab volt számomra és nem is csalódtam benne. Vicces pörgős történet. Remekül el van találva itt is a humor. Tetszett hogy kifejezetten Stewie-ra központosították a történetet.

2017.07.31 Lonka

Szerintem Stewie az egész sorozat legjobban kidolgozott karaktere. A történet középpontjában nem is állhatna más.A sorozatot jobban szeretem, de z is nagyon jó volt.

2016.04.30 angel001

Famili Guy rajongoknak kihagyhatatlan darab.Szuper mint az összes többi része, de aki nem nézi a sorozatot ,ezt sem fogja megérteni.Jól kigondolt érdekes történet.Nagyon tetszett,ezt vártam tőle.

2015.03.31 Lallerr33

Csak és kizárólag Family Guy rajongóknak, mindenki másnak kizárt. Mindig is imádtam a kis Stewie-t a sorozatban is, de igazán megérdemelt egy egész estés mozit. A történet egész érdekes és megismerhetik a rajongók egy egészen új oldalát is a mini főszereplőnek.

2015.03.31 lexaa_95

Nagyon tetszett, a sorozatban is kedvencem Stewie, így legeslegjobb. :) MacFarlane zseniális, remekül összehozta ezt is, óriási volt!