Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (2005)

Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Imádom a sorozatot is már a kezdetek óta úgyhogy ez kötelező darab volt számomra és nem is csalódtam benne. Vicces pörgős történet. Remekül el van találva itt is a humor. Tetszett hogy kifejezetten Stewie-ra központosították a történetet.

Lonka   2017. 07. 31.

Szerintem Stewie az egész sorozat legjobban kidolgozott karaktere. A történet középpontjában nem is állhatna más.A sorozatot jobban szeretem, de z is nagyon jó volt.

angel001   2016. 04. 30.

Famili Guy rajongoknak kihagyhatatlan darab.Szuper mint az összes többi része, de aki nem nézi a sorozatot ,ezt sem fogja megérteni.Jól kigondolt érdekes történet.Nagyon tetszett,ezt vártam tőle.

Lallerr33   2015. 03. 31.

Csak és kizárólag Family Guy rajongóknak, mindenki másnak kizárt. Mindig is imádtam a kis Stewie-t a sorozatban is, de igazán megérdemelt egy egész estés mozit. A történet egész érdekes és megismerhetik a rajongók egy egészen új oldalát is a mini főszereplőnek.

lexaa_95   2015. 03. 31.

Nagyon tetszett, a sorozatban is kedvencem Stewie, így legeslegjobb. :) MacFarlane zseniális, remekül összehozta ezt is, óriási volt!