A Simpson család - A film

The Simpsons Movie

2022.03.09 JRD

Imádom, de...

Ha őszinték akarunk lenni, akkor a Simpson család önmagában nem nagy durranás. Teljesen átlagos történetek, átlagos karakterekkel. A durranást a figurák kinézete adja! Sárga, gülüszemű, kissé amorf figurák. Természetesen Székhelyi József szinkronja maga a csúcs, hiszen állatira jól adja Homert (az eredeti hanggal nem olyan csattanós a figura). De igazából mindegy is! Egy bizonyos: a Simpson család mindig jó szórakozást nyújt. Nincsenek jobb vagy rosszabb részek. A színvonal mindig ugyanaz. A poénok előre láthatóak, de imádhatóak. Az első pillanattól lehet tudni, hogy Homer a Rém rendes család Al Bundyja, aki sosem nyerhet. Szóval ha még nem néztél meg egy részt sem, akkor csapj bele a lecsóba és hajrá! Simpsonra fel és jó szórakozást!

2017.05.04 Laca//Ho/rr/oR//

Emlékszem, mikor ki jött és nagyon vártam, hogy megnézhessem, és nem okozott csalódást, ahogy a sorozatban itt sem kellett félteni a Simpson családot. Sok jó poén vittek bele és a story is egészen jól sikerült a rendezőknek.

Mit is mondhatnék??? Őrülten humoros,tele amerikai poénokkal,és szerethető, a maguk módján idióta szereplőkkel. Kikapcsol,megnevettet,és több nem is kell!

2017.07.10 Deku

Ez a film pontosan ugyanolyan idióta tud lenni mint a sorozata. Semmivel se kevesebb vagy több annál. Ez pedig jó pont. Telepakolták jó poénokkal és egy pofás kis sztorival.

2018.11.09 dailyfilmsan

Legeslegjobb humor a világon a simpson család részeiben bújik meg. A film pedig felfokozottan adja a Simpson élményt a nézőnek. Eredeti és mégis banális, hétköznapi ténnyel foglalkozik. Imádtam minden percét. Főleg hogy az ellentétekre próbált építeni. Számtalanszor megnézhető kategória jeles példája.

2019.05.17 Ms. Akárki

Imádom a simpson család sorozat tipikus amcsi humorát, így borítékolható volt számomra hogy az egészestés filmet is imádni fogom. Pókmalacon és Homéron nagyon jókat nevettem. Nagyon izgalmas volt végre mozivásznon is látni a kedvenc rajzfilmhőseimet.

2018.07.23 Norbi

Rájöttem hogy hosszútávon nem tudja fenntartani a figyelmem ez a mese. Amúgy nagyon szeretem a Simpson családot, de a film számomra csalódás és felismerést tudott nyújtani, egy-két poénnal.

2017.07.31 Lonka

Szerintem nagyon nehéz egy alapjáratom 20 perces sorozatból egész estés filmet készíteni. Ne lett rossz a film, de a sorozat jobb. Voltak benne jól elhelyezett poénok, de ennyi.

2019.02.16 szabomarc

Agyament egy film lett ez, bár a sorozat után ez elég egyértelmű. A sztori tetszett, vicces volt, végig figyeltem mi történik, lekötött, sokat nevettem rajta.

2018.07.16 czerik

A sorozatot is imádom, ez pedig szerintem nem több, mint egy hosszabb rész a pókmalaccal???

2017.01.19 Olivér Rózsa

Sokat nevettem nagyon a filmen. Végére már kicsit unalmas de megbocsátható neki az eleje miatt. :D

2017.01.22 Gábor Rózsa

Nagyon sokat lehet rajta nevetni, szerintem többet, mint a sorozaton. Vicces és beteg, többet hoz, mint amit elsőre várna tőle valaki szerintem. Társasággal is ideális vígjátékélmény.

2018.01.28 zsani

Imádom a Simpson családot!! A sorozatnak az összes részét láttam. Nagyon vicces mese, és mindig van valami amire megtanít.

2016.04.27 ereln

Adja a sorozat hangulatát, vétek kihagynia bárkinek is. Azt nem mondanám, hogy többszörnézős, mert nem, de elég szórakoztató filmre sikerült.