A Simpson család - A film

The Simpsons Movie

2015.05.01 ocso

Nem vagyok Simpson rajongó, de egyszer érdemes megnézni, már csak kíváncsiságból is. Jó dolognak tartom hogy a sorozat után elkészült a filmváltozat.

2015.01.28 london2012

Imádom mindegy, hogy mozifilm vagy sorozat a röhögés garantált bármikor megnézem. ***** Pókmalac!

2016.04.30 angel001

Amilyen ütős a sorozat, hasonlo kaliberű alkotást vártam mielőtt megnéztem.Nem kellett csalodnom.Nagyszerűre sikerült a történet.Az eredeti karaktereket is megtartották, ami nagyon jo ötlet volt.!:)

2019.01.16 lauralaura

Örök Simpson család rajongóként ezt is imádtam. Tényleg csak annyiban más a sorozattól, hogy hosszabb. Éppen ezért, ha szereted a sorozatot, akkor nézd, mert nem csalódsz benne.

2016.06.23 postaslaszlo8

Hozza a rajzfilm hangulatát, nagyon jó lett, megnéznék egy élőszereplős filmet is a simpson családból, szerintem simán ki lehetne hozni egy jó ütős szériát.

2016.04.29 ukla

Gyerekkorom egyik nagy kedvence.Nem nagyon mertem neki űlni ennek a mozifilmnek azt kell mondjam, hogy kellemeset csalódtam.Imádtam azt a sok színűséget amit teremtettek ebbe a világba.Az a rengeteg sok film paródiája és nem erőltetett poénokkal.A ti... Több

2016.07.25 N.Béla

Tényleg ütős sorozat. Akármikor adja a Fox én a tv előtt vagyok a családdal. Az egyik legjobb animációs amerikai sorozat. Egyben társadalomkritika is. Izgalmas és egyedi történetek és valós szereplők, történetek kifigurázása is.

2016.07.18 Bog1

Imádom:D klasszikusnak számít nálam, akárcsak a sorozat. Eredeti és imádnivaló. Csak azt sajnálom hogy annó moziban lecsúsztam róla. Pedig biztos isteni lett volna szélesvásznon nézni:D:) Sebaj. Hátha lesz majd folytatása moziban. Nagyon szórakoztató. Simpson rajongóknak kötelező.

2017.11.16 baalint

Engem nem győzött meg pedig alapból szeretem a Simpson családot. Inkább a sorozat mellett döntenék,de ha mégis ez,akkor már eredeti szinkronnal nézzétek, úgy jobb :)

2015.06.01 *tünde

Érdemes megnézni. Jó dolognak tartom hogy a sorozat után elkészült a filmváltozat. Szeretem így a mozifilmet is meg a sorozatot is.

2015.05.29 *bella

Szeretem így a mozifilmet is és a sorozatot is. Ennek ellenére tetszett.

2018.02.14 Garfbob10

Tökéletesen hozza a sorozat humorát és negyedik fal áttöréseit. Mindent megad, amit Simpsonéktól vár az ember, ami nekem tökéletesen elég volt. Leginkább a sorozat rajongóinak ajánlanám, de talán annak ismerete nélkül is élvezetes tud lenni.

2016.08.10 nemeth2

Nem várt eredményt hozott nálam. A sorozatot szeretem és ez átment a filmre is! Imádom azt a sok majomságot ami ebben megtörténik!

2016.07.13 zselyke

Ezt a filmet imádom mert az elég vicces amikor Homer meg a disznó együtt vannak és Lisa barátja Kolin, és amikor Bart inkább Flandersel van mint Homerral, szóval nagyon tetszett.