Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Egyszernézős kis egyszerű tipikus amerikai parodikus kémfilm. Volt pár igazán jó poén, de az is inkább a színészi játék érdemes, mintsem a forgatókönyvé sajnos. A szereplőgárda miatt mindenképpen érdemes egyszer megnézni, de ne várjunk túl sokat a filmtől és akkor jó kikapcsolódást nyújt.

veress75   2016. 07. 04.

Sok van, hogy az előzetes jó, aztán maga a film gagyi. Az első 10 percben azt hittem, hogy ennél is ez a helyzet, de aztán szerencsére kezdett javulni, és végül egész jó lett. Vicces volt és jól választották ki a színészeket is.

gihera81   2015. 11. 12.

Olyan rettenetesen nem nagy durranás: tele van azért persze számos humorszilánkkal, amelyeket az ügynökök, de leginkább a főszereplő páros szolgáltat nekünk és az ember úgy érzi, hogy klasszikus kémtémában nem nagyon maradt ki ziccer, ám mégis elég unalmas a film sajnos.

Remes982   2015. 10. 04.

Nagyon jól szórakoztam. Szeretem a paródiákat, az iróniát, ami nem mindig megy, mert van, hogy átcsúszik gagyiba, de ez a film szerintem működik. Jutott bele bőven mindenből, ami élvezhetővé és szerethetővé tesz egy ilyen filmet - és jó volt látni, hogy működött a főszereplő páros is.

scroll35   2015. 07. 31.

Nekem a Johnny English jobban bejött, Rowan Atkinson sokkal jobb karakter, bár lehet, hogy elfogult vagyok a Bean és Blackadder sorozatok miatt. Meg aztán a brit humor jobban bejön, mint az amerikai, valahogy kellemesebb és nem olyan konkrét, kicsit ... több»

danda115   2015. 06. 27.

Ez a vígjáték nagyon gyenge, és ahhoz képest még hosszú is lett. Steve Carell jó komikus, de azért most egy kicsit megártott, ebben a szerepben annyira nem jó, hogy az egész filmet elvigye. Anne Hathaway pedig minden, csak nem jó komika, ami talán 10... több»

Steve Carell
Anne Hathaway

80 millió dollárból készült a film és 230,5 millió dollár bevételt termelt.

(LionelMessi10)

Dwayne Johnson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Bill Murray egy rövid cameo erejéig a 13-as ügynök szerepében tűnik fel a filmben.

(SódóGA)

A Főnök keresztneve, Thaddeus, egyszer sem hangzik el a filmben.

(SódóGA)

A főnök asztala mögötti fényképen Jane Dulo látható, aki az eredeti sorozatban a 99-es ügynök édesanyját alakította.

(SódóGA)

A film nyitó jelentében egy körözött bűnöző képe látható Max hűtőjén. A bűnöző neve (Mr. Big) utalás az eredeti, 1956-os “Get Smart” című sorozatra, melyben Mr. Big karaktere is feltűnt.

(SódóGA)

Barbara Feldon, az eredeti sorozat 99-es ügynöke visszautasította, hogy bármilyen formában is szerepeljen a 2008-as filmben.

(SódóGA)

A film az 1965-ben indult “Get Smart” amerikai sorozat remake-je. A sorozat 5 évadot élt meg.