Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Ms. Akárki   2019. 07. 28.

Egyszernézős kis egyszerű tipikus amerikai parodikus kémfilm. Volt pár igazán jó poén, de az is inkább a színészi játék érdemes, mintsem a forgatókönyvé sajnos. A szereplőgárda miatt mindenképpen érdemes egyszer megnézni, de ne várjunk túl sokat a filmtől és akkor jó kikapcsolódást nyújt.

veress75   2016. 07. 04.

Sok van, hogy az előzetes jó, aztán maga a film gagyi. Az első 10 percben azt hittem, hogy ennél is ez a helyzet, de aztán szerencsére kezdett javulni, és végül egész jó lett. Vicces volt és jól választották ki a színészeket is.

gihera81   2015. 11. 12.

Olyan rettenetesen nem nagy durranás: tele van azért persze számos humorszilánkkal, amelyeket az ügynökök, de leginkább a főszereplő páros szolgáltat nekünk és az ember úgy érzi, hogy klasszikus kémtémában nem nagyon maradt ki ziccer, ám mégis elég unalmas a film sajnos.

Remes982   2015. 10. 04.

Nagyon jól szórakoztam. Szeretem a paródiákat, az iróniát, ami nem mindig megy, mert van, hogy átcsúszik gagyiba, de ez a film szerintem működik. Jutott bele bőven mindenből, ami élvezhetővé és szerethetővé tesz egy ilyen filmet - és jó volt látni, hogy működött a főszereplő páros is.

scroll35   2015. 07. 31.

Nekem a Johnny English jobban bejött, Rowan Atkinson sokkal jobb karakter, bár lehet, hogy elfogult vagyok a Bean és Blackadder sorozatok miatt. Meg aztán a brit humor jobban bejön, mint az amerikai, valahogy kellemesebb és nem olyan konkrét, kicsit megkerüli a dolgokat. Ezzel szemben ez a film mindent nagyon egyértelműen tálalt, ami egy picit fárasztó lett a végére.

Steve Carell
Anne Hathaway

80 millió dollárból készült a film és 230,5 millió dollár bevételt termelt.

(LionelMessi10)

Dwayne Johnson a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.

Bill Murray egy rövid cameo erejéig a 13-as ügynök szerepében tűnik fel a filmben.

(SódóGA)