1. évad (1999) - 14 epizód
22. évad (2018) - 10 epizód
23. évad (2019) - 10 epizód
24. évad (2020) - 1 epizód
25. évad (2022) - 1 epizód

A történet a coloradói sziklás hegységekben található South Parkban játszódik. Főszereplői a fiatal lurkók, Kyle, Kenny, Stan és Cartman. A szókimondó, minden politiaki korrektséget nékülöző, a világ eseményeire reflektáló és szigorúan felnőtteknek szóló animációs sorozat a világ minden… Több

Premier (HU): 2000.09.02.

2023.09.27 Slasher

Kedvenc sorozatom

Na végre! Itt van az a sorozat, amivel hónapok óta foglalkozom, és több karakter hangját is szoktam utánozni! Ezt a sorozatot idén márciusban kezdtem el a filmmel, de legelőször úgy 2022 közepénél hallottam róla. A Stick of Truth játékkal is játszottam már. A legkedvencebb karaktereim Damien és Craig, mivel szoktam a hangjukat utánozni, és élvezem, amikor mókázik a négy főszereplő. A sorozatot nem bírom ki nevetés nélkül, mert nagyon viccesek a részek! Ezt a sorozatot nagyon ajánlom mindenkinek, mert annyira fogják élvezni a South Parkot, hogy még lehet nevetni is, mert nagyon vicces!

2022.03.16 JRD

Őszinteségnek

Úgy gondolom, hogy szexről, drogról vagy bármilyen tabutémáról lehet vulgaritás, gusztustalankodás nélkül is beszélni. Mondjuk nem is az volt a cél, hogy elvesszen a tabutémákat finoman boncolgató művek tengerében. Polgárpukkasztás volt a cél. És bejött. Azóta sem készítettek ilyen felnőtt rajzfilmet. Mert, hogy ez felnőtt kategória, az tuti, ahogyan az is, hogy nem gyerekeknek való (hiába rajzolt figurákról beszélünk). Szerintem nincs olyan ember, aki ne hallott volna a rajzfilmsorozatról. Nem tartozik a személyes kedvenceim közé, sőt úgy gondolom, hogy közönségesnek, obszcénnak lenni a legkönnyebb dolog a világon. De mindenképp érdemes a figyelemre. Hiszen, ha nem is a legszerencsésebb módon, de olyan tabutémákat feszeget, olyan társadalomkritikákat tartalmaz, melyek mellett nem szabad, hogy szó nélkül elmenjünk! De most is csak azt mondhatom: ne hallgass rám! Nézd meg, és dönts magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon őszinte bár sok helyen iszonyatosan erőszakos és undorító jelenetek, mely valahol átváltott már egy önálló műfajjá.

2017.03.05 Laca//Ho/rr/oR//

Sosem felejtem el még 10 - 11 éves lehettem mikor láttam egy részt, és annyira megtetszett ez a "stílus", hogy nem győzöm ma már várni a 20. évad részeit!!! Karakterektől kár is beszélni, hiszen Cartman..(többet nem kell mondani) Zseniális sorozat.

2019.05.20 indingo

Nincs benne tabu téma. Vallás, politikai, szexuális beállítottság volt benne minden. Nem is értem a készítőket honnan merítenek ennyi hülyeséget.

A "jószemű" nézők sok jelenetben láthatnak indokolatlanul megjelenő földönkívülieket.Szerző: GedyPapa

Kula bácsi karaktere Parker gyerekkorából való, hiszen állandóan elfelejtette lehúzni a vécét maga után, ezért az édesapja azzal ijesztgette, hogy Kula bácsi majd kimászik a vécéből és felfalja őt.Szerző: GedyPapa

Kyle szüleit a sorozatban Stone szülei után nevezték el, míg Stan nővére és szülei pedig Parker családtagjainak nevét viselik.Szerző: GedyPapa

A South Park előzményét két karácsonyi kisfilm adja, az 1992-es Jesus vs. Frosty, illetve az 1995-ös Jesus vs. Santa. Ekkor Cartmant még Kennynek hívták.Szerző: GedyPapa

A Trónok harca sorozatot is befolyásolt a Stick of Truth címmű rész.Szerző: GedyPapa

(2016. 03. 29.)
A legtöbb sorozat színvonala az évadok múlásával egyre romlik, Trey Parkerék közel két évtizede futó produkciója viszont csak fejlődik. CSIGER ÁDÁM ÍRÁSA. Több

(2015. 05. 07.)
Egy sok mindent körüljáró unikumról van szó, ami egyszerre nevettet meg, gondolkoztat el, sokkol, botránkoztat meg. Mert az életünk is ilyen: néha ezt, néha azt váltja ki belőlünk. Több