South Park

South Park

2023.09.27 Slasher

Kedvenc sorozatom

Na végre! Itt van az a sorozat, amivel hónapok óta foglalkozom, és több karakter hangját is szoktam utánozni! Ezt a sorozatot idén márciusban kezdtem el a filmmel, de legelőször úgy 2022 közepénél hallottam róla. A Stick of Truth játékkal is játszottam már. A legkedvencebb karaktereim Damien és Craig, mivel szoktam a hangjukat utánozni, és élvezem, amikor mókázik a négy főszereplő. A sorozatot nem bírom ki nevetés nélkül, mert nagyon viccesek a részek! Ezt a sorozatot nagyon ajánlom mindenkinek, mert annyira fogják élvezni a South Parkot, hogy még lehet nevetni is, mert nagyon vicces!

2022.03.16 JRD

Őszinteségnek

Úgy gondolom, hogy szexről, drogról vagy bármilyen tabutémáról lehet vulgaritás, gusztustalankodás nélkül is beszélni. Mondjuk nem is az volt a cél, hogy elvesszen a tabutémákat finoman boncolgató művek tengerében. Polgárpukkasztás volt a cél. És bejött. Azóta sem készítettek ilyen felnőtt rajzfilmet. Mert, hogy ez felnőtt kategória, az tuti, ahogyan az is, hogy nem gyerekeknek való (hiába rajzolt figurákról beszélünk). Szerintem nincs olyan ember, aki ne hallott volna a rajzfilmsorozatról. Nem tartozik a személyes kedvenceim közé, sőt úgy gondolom, hogy közönségesnek, obszcénnak lenni a legkönnyebb dolog a világon. De mindenképp érdemes a figyelemre. Hiszen, ha nem is a legszerencsésebb módon, de olyan tabutémákat feszeget, olyan társadalomkritikákat tartalmaz, melyek mellett nem szabad, hogy szó nélkül elmenjünk! De most is csak azt mondhatom: ne hallgass rám! Nézd meg, és dönts magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2018.01.21 mamiéstöti2

Nagyon őszinte bár sok helyen iszonyatosan erőszakos és undorító jelenetek, mely valahol átváltott már egy önálló műfajjá.

2017.03.05 Laca//Ho/rr/oR//

Sosem felejtem el még 10 - 11 éves lehettem mikor láttam egy részt, és annyira megtetszett ez a "stílus", hogy nem győzöm ma már várni a 20. évad részeit!!! Karakterektől kár is beszélni, hiszen Cartman..(többet nem kell mondani) Zseniális sorozat.

2019.05.20 indingo

Nincs benne tabu téma. Vallás, politikai, szexuális beállítottság volt benne minden. Nem is értem a készítőket honnan merítenek ennyi hülyeséget.

2017.12.13 Yosihiro

Egy kemény amerikai animáció ami nem gyermekeknek való. A poénok jók a történetek vannak jobbak és vannak laposak. Összességében egy jó sorozat.

2017.08.21 Deku

Elvetemült állatságok vannak benne az nem is kétséges, viszont sok dologra érdemes odafigyelni. A sorozat tök jó kis hangulatot teremtett, meg volt a maga bája, ami elvarázsolja a nézőt és leköti azt.

2016.05.27 Orosz István

Aki nem szereti a South Parkot az csak értelmetlen káromkodást lát benne. Ennél azért több van benne mutat a társadalom felé egy görbe tükröt amiből lelehet szűrni a mondani valót a tanulságot. Szóval valamennyire a nevettetés mellett még tanító célja is van.

2023.08.31 Ahoj poplacsek

10/10, mi más?

A napokban írtam a Brian élete című filmhez, hogy ami abban nincs benne, az nincs is. Na ez a másik ilyen alapmű. Az élet bármely helyzetéhez fel lehet idézni egy odaillő South Park jelenetet. Zseniális. Az újabb évfolyamok között akadnak gyengébbek, sőt, kínos részek is, de összességében annyira találóan tart görbe tükröt tulajdonképpen bármi elé, ami éppen témaként feljön, hogy azért cserébe a gyenge epizódokat is szívesen elnézem. Bármikor jöhet egy rész, rajzfilmből vagy ezt, vagy a Family Guyt nézem előszeretettel.

2017.03.05 GedyPapa

Az egyik kedvenc sorozatom, amihez fel kell nőni. Bármennyire is rajzfilm, de a mögöttes tartalom igen sokszínű és megdöbbentő. Az utóbbi évadokban már sokkal inkább követik az aktuálpolitikát és összefüggő részeket készítenek, ami a sorozat előnyére válik. Amíg South Park lesz én biztos nézni fogom!

2019.08.18 Ms. Akárki

Nem egy tipikus animációs sorozat az biztos. Elsőre nem igazán tetszett meg ez az undorító és debil történet sokszor, de minnél több részt látom annál jobban mögé tudok látni a történet mögöttes tartalmának. Izgalmas ahogy bírálja a kort amiben játszódik.

2019.05.14 Norbert93

A szatíra és a paródia nagy öregje, csak felnőtteknek. (Na jó én kamaszkoromban néztem, de szerintem mindenki akkor kezdett bele)

2018.12.04 harnas1207

Ezen nőttem fel. Hatalmas volt! Aztán a 6. évad táján kiégett. És jöttek a selejt évadok, a paródiák, az álarcos és Butterses epizódok. Képzeletfölde még vicces volt. A Family Guyhoz hasonlítva gyenge, de akkoriba ez volt a király.

2015.01.23 babsy88

Összefoglalja az amerikai társadalom összes romboló hatását. Megmutatja miként fejlődik rossz irányba ez a mai világ. A mai Magyarországon teljesen jól lekövethető a 15 évvel ezelőtti amerikai gondolkodás. Ettől függetlenül néhol morbid humorával az ember figyelmét leköti.