South Park

South Park

2018.03.09 AngelCass

Aki nem az unalmas hírekből akar tájékozódni aktuálpolitikából, vagy csak tele a púpja a társadalommal annak remek kikapcsolódást nyújt. Kell egy kis ész ahhoz, hogy élvezni tudjuk South Parki általános iskola diákjainak kalandjait, és ne csak egy ob... Több

2018.07.10 Norbi

Véletlenül láttam belőle egy részt, azt is megbántam. Nem tudok azonosulni ezzel a stílussal már ha lehet annak nevezni. A trágárság , és semmitmondó erőszak olyan szintre emelkedik ebben a sorozatban , csodálkozok hogy ilyen sokan szeretik a hülyesé... Több

2016.11.20 Szivárvány1

A simpsonhoz és Family Guy-hoz tudnám hasonlítani ezt az animációs sorozatot, de ez azért azoknál sokkal durvább. A mai társadalom kritikájaként is lehet értelmezni. Sok mai eseményt is kiemel és kritizálja a mai Y generációt is ami így a megfelelő s... Több

2018.03.30 hackerjulcsi

Jó elgondolás, maró gúny és töménytelen társadalomkritika. Folyamatosan reflektál a jelenre - talán ennek köszönheti töretlen népszerűségét is. Jó animációs film, de nekem mégsem nyerte el a tetszésemet igazán, mégis el kell ismerni: ami jó, az jó!

2017.08.09 czigler.nora

Sokkal többről szól, mint amit elsőre gondolna az ember, hiszen kőkemény társadalomkritikát fogalmaz meg. Na meg persze embertelen sok káromkodást :D

2017.09.21 SzFa

Egyszerűen utálom, trágár, durva, obszcén borzasztó gusztustalan poénok. Egyetlen egy korosztálynak sem ajánlom. Nem tudom felfogni hogyan örvendhet ekkora sikernek. Azt meg kell hagyni hogy a megrajzolás egyedi, de ennyi.

2018.03.27 NFG

Kizárólag felnőtteknek ajánlott rajzfilm, akik látják az agresszív kivitelezés mögötti valós tartalmat! Szerintem azért kevesebb káromkodással és szebb animációval élvezhetőbb lenne!

2015.11.02 Niki18

Gyerekkoromban láttam először, akkor még nem tetszett, de pár rész után már nagyon megszerettem a karaktereket benne. Nagyon imádom. Van egy alaphangulata az egésznek már miután megismertem a karaktereket. Nagyon szeretem

2016.04.18 kissjanos21

Imádom a south park mesét, így ez is nagyon Tetszett, sokat is nevettem rajta, csak a sok ének borított ki egy kicsit.

2020.02.15 szd91

Nem veszi be a gyomrom. Nem tetszett gyerekként, majd kb. 10 éve se mikor először láttam már felnőtt fejjel, és most se. Valahogy nekem túl gagyi... tudom, tudom direkt így van megcsinálva, de akkor sem. Nem leszek álszent lesz*rom, hogy állandóan ká... Több

2016.04.27 ereln

Minden tiszteletem az alkotóké, nagyon szeretem a sorozatot, többször is végignéztem már. Sajnos az új évadok már nem jöttek be, de ettől függetlenül nagyon szórakoztató sorozat.

2015.02.28 ocso

Igazi társadalomkritika. Kíváncsiságból néztem meg pár részt, hogy véleményt tudjak alkotni róla, de ennyi bőven elég volt belőle.

2019.01.16 kristoftoth21

Beteg de jó sorozat

Ez egy hatalmas sorozat, lehet hogy néhol alpári és beteges, de ez teszi olyanná amilyen. Alapjaiban egy kőkemény társadalomkritika szinte mindenegyes rész. Zseniális.

2018.03.27 NRD

A sorozat fantasztikus (a néha már túl sok káromkodást leszámítva)! Nagyon szeretem nézni ahogy egymást, és a körülöttük levő világot parodizálják. Bár a szinkron másabb volt az első 2-3 évadban, nagyon jók.