South Park

South Park

2016.07.21 K.bogi

Eléggé unalmas animációs sorozat a South Park szerintem. Sosem értettem hogy miért rajonganak érte töretlenül a fiatalabb nemzedék folyamatosan. Ennél sokkal jobb sorozatokat is lehet találni. Nekem ez túl debil és katyvasz. Max hajnalban ha nincs semmi akkor néztem meg egy két részt, de kár volt.

2017.11.21 baalint

Régebben nagyon szerettem. Aztán valahol a 17-18. évad körül megtört a varázs. Túl sok az aktuális poén,az amerikai utalás amit mi nehezen értünk :( Felirattal sokkal jobb :)

2016.09.17 Macskínó

Nem sok rajzfilmsorozat élt meg 20 aktív évet. Igaz au utolsó évadok már főleg a reklámról szólnak és csak elvétve van benne az első évadokban megtapastalt markáns és szeniális társadalom kritika. De aki nézte az elejét a végégig nem fogja abbahagyni az garantált.

2015.10.31 katalin19

Akárhány évadja van, a legjobb animáció sorozat. Sokat néztem. Mai napig is bírom. Jól kitalálták. Cukik a karakterek. Az amerikaiakat teljesen tükrözi.

2016.07.31 Kardos

Sokszor már már nézhetetlenségig fokozódik ennek az amerikai animációs sorozatnak az úgynevezett humora. Hamár ezt nevezhetjük annak. Undorító és alpári. Nem értem, hogy hogyan élhetett meg ennyi évadot. Már több mint 10-nél tart az biztos. Pasiknak lehet tetszik.

2015.12.29 Luxury

néha néha megnézem, de nem igazán kedvelem. Én a két tábor között vagyok ( akik szeretik és akik nem ). Vannak benne vicces dolgok, de többnyire nekem már sok.

2015.06.16 Melibaba

Ki nem ismeri a South Parkot? Tudjátok kétféle ember van, az aki szereti a South Parkot és az, aki nem. Én imádom. Képes évről évre megújulni, de nosztalgia gyanánt bármikor szívesen nézek meg egy-egy régi részt. Kétségtelen, hogy vannak erősebb meg ... Több

2018.01.03 Dius0520

Úgy tudnám a South Parkot véleményezni, hogy olyan, mint 2018 Facebook világának a Vágvölgyi Noémije. A társadalmi problémákat olyan módon ábrázolja, amire a gyerekektől a felnőttekig mindenki felfigyel. Nem csak jó, de érdemes is nézni.

2016.02.27 Kicc

Egy időben 'néztem' esténként, de csak azért, mert ezen kivétel nélkül mindig el tudtam aludni. Másra sajnos nem jó, értéket nem képvisel, izgalmasnak sem nevezhető... A grafikája jó, de sajnos itt vége is a pozitívumok 'listájának'.

2016.01.07 vinetty93

Tetszik benne, ahogy frappáns és elképesztő vicces módon tudja kifigurázni a társadalmat és az éppen aktuális híreket. Szerintem nem árt néha egy ferde tükröt tartani a világ elé.

2016.03.26 Garadi

Csillagos ötös, számomra a legjobb vígjátéksorozat, legjobb animációs sorozat. A beteg humor, az őrült karakterek, a bugyuta látvány mellett zseniális társadalomkritika van, ami mindig naprakész az új részekben, és olyan minőségben ad véleményt az ak... Több

2019.01.10 Let it happen

Nem mondanám a kedvencemnek, viszont tény, hogy egy fárasztó nap után, amikor ki akarja az ember engedni a gőzt, ez a sorozat tökéletes választás! Annyira bugyuta és okos is egyben! Ezért mindenki azt látja meg benne amit akar! Ha gondolkodni akar, a... Több

2016.03.27 Yoniki

Régebben nem szerettem, de mostmár egyre jobban értékelem. Tetszik, hogy mindig aktuális témát dolgoz fel és van benne igazság, de még mindig nem tetszik annyira, hogy ennyi benne a káromkodás és hogy néhol elég morbid tud lenni.

2015.10.03 Xarxas

Az utolsó évad rendesen visszavett a régi stílusából amit még anno annyira megszerettem bár ott is volt néhány rész ami rendesen megnevetettet, de a most folyó évad egyenlőre borzalmas, siralmas. A régebbi részekért azért megéri az értékelést.