Eduard   2020. 03. 25.

Nem mondom, hogy nem nevettem rajta, de sokkal inkább volt visszataszító, mint humoros. Voltak jó részek is, de voltak olyanok, amik nagyon felbosszantottak, mert a legtöbbször túl megy minden határon. Ennyi ocsmányságot, még nem láttam, mint ami ebben a sorozatban előfordult, de biztosan van, aki erre is vevő. Ha pár szóval kéne jellemeznem, akkor csak annyit mondanék rá, hogy ízléstelen és az alkotók nagyon aberráltak lehetnek. A Family Guyt és a Simpson családot gyerekek is nyugodtan nézhetik, de ha ezt a sorozatot megnézik, akkor nincs kizárva, hogy kárt okoz bennük.

dulkap   2015. 01. 21.

Kegyetlenül beteg. :) De én nagyon imádom, annyira szürreális és annyira fekete, hogy bőven helye van a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilm sorozatok közt. Ha már a South Park az elmúlt években egyre gyengébb és rosszabb, legalább van utánpótlás.

Orosz István   2017. 07. 20.

Nem szeretem az ilyen animációs sorozatokat, mert a legtöbbe fapoén van de ez viszont tetszett. A karakterek nagyon egyediek, és viccesek. A grafika is nagyon jó.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

SZÓKIMONDÓ!!! Először a South Park vagy ami ennyire verbális módon mesélte el a véleményét de ez a mese túltesz mindenen.:D Zseniális beszólások karakterek és, ahogy a világot kiparodizálja.

Deku   2017. 08. 22.

Hát én láttam már eszeveszett nagy marhaságot de ez túl megy mindenen. Már rögtön az intro is nagyon beteg de a sorozat maga sem kevésbé. Viszont ez nekem már egyáltalán nem tetszett.

dailyfilmsan   2018. 05. 06.

Szórakoztató bár túl morbid humorú és rasszista . Tetszenek benne a különböző filmek kifigurázása. Kifejezetten nagy ökrök írhatták a részeket mert csak úgy sugárzott belőle a hülyeség.

babsy88   2016. 08. 06.

Az egyik leggusztustalanabb humorral rendelkező mese. Túltesz a Family Guy-on South Parkon, mindenen amit láttam. Annyira durva, hogy arra nincsenek szavak.

Minden epizódban meghal valaki.

(Thibo84)

A sorozatot eredetileg a Fox fejlesztette, azonban a stúdió úgy döntött, hogy Allen Gregoryt (2011) választja.

(Thibo84)

A főszereplők közül Ethel az egyetlen női karakter, akit nő szólaltat meg, mivel Connie-nak Roger Black adja a hangját.