Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Eduard   2020. 03. 25.

Nem mondom, hogy nem nevettem rajta, de sokkal inkább volt visszataszító, mint humoros. Voltak jó részek is, de voltak olyanok, amik nagyon felbosszantottak, mert a legtöbbször túl megy minden határon. Ennyi ocsmányságot, még nem láttam, mint ami eb... több»

dulkap   2015. 01. 21.

Kegyetlenül beteg. :) De én nagyon imádom, annyira szürreális és annyira fekete, hogy bőven helye van a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilm sorozatok közt. Ha már a South Park az elmúlt években egyre gyengébb és rosszabb, legalább van utánpótlás.

Orosz István   2017. 07. 20.

Nem szeretem az ilyen animációs sorozatokat, mert a legtöbbe fapoén van de ez viszont tetszett. A karakterek nagyon egyediek, és viccesek. A grafika is nagyon jó.

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

SZÓKIMONDÓ!!! Először a South Park vagy ami ennyire verbális módon mesélte el a véleményét de ez a mese túltesz mindenen.:D Zseniális beszólások karakterek és, ahogy a világot kiparodizálja.

Deku   2017. 08. 22.

Hát én láttam már eszeveszett nagy marhaságot de ez túl megy mindenen. Már rögtön az intro is nagyon beteg de a sorozat maga sem kevésbé. Viszont ez nekem már egyáltalán nem tetszett.

dailyfilmsan   2018. 05. 06.

Szórakoztató bár túl morbid humorú és rasszista . Tetszenek benne a különböző filmek kifigurázása. Kifejezetten nagy ökrök írhatták a részeket mert csak úgy sugárzott belőle a hülyeség.

babsy88   2016. 08. 06.

Az egyik leggusztustalanabb humorral rendelkező mese. Túltesz a Family Guy-on South Parkon, mindenen amit láttam. Annyira durva, hogy arra nincsenek szavak.

Minden epizódban meghal valaki.

(Thibo84)

A sorozatot eredetileg a Fox fejlesztette, azonban a stúdió úgy döntött, hogy Allen Gregoryt (2011) választja.

(Thibo84)

A főszereplők közül Ethel az egyetlen női karakter, akit nő szólaltat meg, mivel Connie-nak Roger Black adja a hangját.