Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 07.

SZÓKIMONDÓ!!! Először a South Park vagy ami ennyire verbális módon mesélte el a véleményét de ez a mese túltesz mindenen.:D Zseniális beszólások karakterek és, ahogy a világot kiparodizálja.

dulkap   2015. 01. 21.

Kegyetlenül beteg. :) De én nagyon imádom, annyira szürreális és annyira fekete, hogy bőven helye van a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilm sorozatok közt. Ha már a South Park az elmúlt években egyre gyengébb és rosszabb, legalább van utánpótlás.

Deku   2017. 08. 22.

Hát én láttam már eszeveszett nagy marhaságot de ez túl megy mindenen. Már rögtön az intro is nagyon beteg de a sorozat maga sem kevésbé. Viszont ez nekem már egyáltalán nem tetszett.

Orosz István   2017. 07. 20.

Nem szeretem az ilyen animációs sorozatokat, mert a legtöbbe fapoén van de ez viszont tetszett. A karakterek nagyon egyediek, és viccesek. A grafika is nagyon jó.

dailyfilmsan   2018. 05. 06.

Szórakoztató bár túl morbid humorú és rasszista . Tetszenek benne a különböző filmek kifigurázása. Kifejezetten nagy ökrök írhatták a részeket mert csak úgy sugárzott belőle a hülyeség.