Brickleberry

Brickleberry

2020.03.25 Ed

Nem mondom, hogy nem nevettem rajta, de sokkal inkább volt visszataszító, mint humoros. Voltak jó részek is, de voltak olyanok, amik nagyon felbosszantottak, mert a legtöbbször túl megy minden határon. Ennyi ocsmányságot, még nem láttam, mint ami eb... Több

2015.01.21 dulkap

Kegyetlenül beteg. :) De én nagyon imádom, annyira szürreális és annyira fekete, hogy bőven helye van a legjobb felnőtteknek szóló rajzfilm sorozatok közt. Ha már a South Park az elmúlt években egyre gyengébb és rosszabb, legalább van utánpótlás.

2017.07.20 Orosz István

Nem szeretem az ilyen animációs sorozatokat, mert a legtöbbe fapoén van de ez viszont tetszett. A karakterek nagyon egyediek, és viccesek. A grafika is nagyon jó.

2017.03.07 Laca//Ho/rr/oR//

SZÓKIMONDÓ!!! Először a South Park vagy ami ennyire verbális módon mesélte el a véleményét de ez a mese túltesz mindenen.:D Zseniális beszólások karakterek és, ahogy a világot kiparodizálja.

2017.08.22 Deku

Hát én láttam már eszeveszett nagy marhaságot de ez túl megy mindenen. Már rögtön az intro is nagyon beteg de a sorozat maga sem kevésbé. Viszont ez nekem már egyáltalán nem tetszett.

2018.05.06 dailyfilmsan

Szórakoztató bár túl morbid humorú és rasszista . Tetszenek benne a különböző filmek kifigurázása. Kifejezetten nagy ökrök írhatták a részeket mert csak úgy sugárzott belőle a hülyeség.

2019.05.05 Ms. Akárki

Elmebeteg és sokszor undorító animációs sorozat. Persze felnőttek a célközönség de néha már nekem is sok egy mesében ennyi lélektelen erőszak. De a karakterek nagyon sokszínűek és változatos a történet.

Csé, mint család
Bob burgerfalodája
2011
Hol nézheted: Disney+,TV

2018.11.28 harnas1207

Nagyon morbid sorozat, vannak benne nagyon vicces jelenetek és nagyon undorítóak is. Az első évad után túlságosan felbillen az egyensúly a szexista poénok felé.

2016.08.06 babsy88

Az egyik leggusztustalanabb humorral rendelkező mese. Túltesz a Family Guy-on South Parkon, mindenen amit láttam. Annyira durva, hogy arra nincsenek szavak.

2018.07.01 LionelMessi10

Szerintem a South Park mellett az egyik legszókimondóbb animációs sorozat, ami nem fél kimondani a kritikákat mind a társadalom, mind az egyes emberi jellemek, személyiségek felé.Minden egyes karakter önnön magában is egy kifigurázása az emberi jelle... Több

2016.11.20 Szivárvány1

Minden ilyesmi hasonló animációs sorozatot imádok így ezt is, bár néha már nekem is túl beteg a humora, de senki nem mondhatja rá, hogy nem változatos:D Izgalmas és jó a humora. Hasonló rajzolásban mint a South park és társai, de ez azért minőségibb témákkal operál talán.

2016.07.21 K.bogi

Hát ez az animációs sorozat inkább átlagosnak nem kiemelkedőnek mondanám. Nagyon káromkodós és undorító sokszor, pedig nem túl sportszerű, felemelő, hogy ezzel tudja elvileg csak eladni magát a sorozat. De ettől függetlenül hajnalban ha nincs más akkor még éppen nézhető.

2016.07.11 Bog1

Nem rossz sorozat, bár nekem néhol túlságosan is rasszista szerintem, bár tuti hogy kritikának célozzák, úgyhogy ez csak az én véleményem. A humora klasszikusnak mondható a hasonló sorozatokhoz képest, mint a Family Guy, vagy a Bob burgerfalodája, bá... Több

2017.12.13 nagysar

Beteg. Nagyon beteg. Sokan ezt szeretik, én még leragadtam a South Park és Family Guy-nál, de abszolút befogadható. Néha kicsit morbid, de melyik mese nem :D