Közösség

Vélemény:

 

78 Amerikai fater

(2005)

Egy jó másolat és egy csipetnyi változtatás de a séma ugyanaz

 
Laca//Ho/rr/oR//   2021.08.03 09:35
0

Eléggé megosztott sorozat, ahogyan olvastam a többi ember véleményét a Family Guy alkotók újabb "gyermekéről". Szinte ugyanaz a recept, mint a Family Guy-nál, egy-két apróságot, részletet leszámítva, de nekem nagyon tetszett ez is. Kicsit visszafogottabb a káromkodásokat és a brutálisnak nevezhető Familys jeleneteket elnézve, valamint eléggé lapos, fáradt, sablon poénokkal vette kezdetét ez a sorozat. Pár rész talán 1-2 évad után már elkapta a fonalat, és kialakult az az Amerikai fateros világ, amit elképzeltek, és szerintem eléggé szórakoztató epizódokat csináltak. A karakterek is sokoldalúak, lehetett miből építkezni, főleg az ufó Roger karaktere az, ami megmarad az emberben, hiszen elképesztő jellemet kapott. De említhetném a másik robusztus karaktert, Stan Smith-t. Finoman szólva is eléggé érdekes és szórakoztató karakter, nekem az egyik kedvencem. Jól ráírták az amerikai mintát, és látszik, hogy ráépítették ezt az egészet. Nekem tetszik, kicsivel visszafogottabb, mint a nagy tesó, de így jó, ahogy van.