Vélemények: Family Guy (1999)

HannaK   2020. 09. 17.

Megunhatatlan. Alapanyag és téma ötlet mindig lesz, tehát amíg Seth meg nem unja menni fog. A mi legnagyobb örömünkre.

VvV   2018. 08. 08.

Nagyon jó kis sorozat, ami egy egyszerű ötleten alapszik. A középpontban egy tipikus család. Papa, mama, gyerekek és egy kutya. Remekül megalkotott karakterek vannak benne, mindenki megtalálhatja a neki szimpatikusat. Ott van Peter a nem normális éde... több»

mamiéstöti2   2017. 05. 07.

Az egyik legjobb és legigényesebben kidolgozott animációs sorozat, melynek bárki áldozatul eshet, aki bekerül a köztudatba és az abszurd sponteanitása is egyedülálló.

Shelby07   2018. 01. 31.

Nagyon szeretem, eddig majd nemhogy az összes részét láttam, sokat többször is megnéztem. Nagyon vicces mese sorozat, bár nem igazán gyerekeknek szól, azt tudni kell róla. Vannak benne nagy igazságok és roppant humorosan mutatja be mindezt. A kedvenc... több»

Laca//Ho/rr/oR//   2017. 03. 05.

Ez a sorozat ahogy évről évre kiparodizálja Amerikát és a többi országot (világot), a karakterekről a beszólásokról nem is beszélve, az egyik legjobb sorozat.

babsy88   2015. 01. 23.

Ez igen! Telitalálat, nagyon jó és kreatív ötletekkel tele tűzdelt kis sorozat. Minden karaktert önálló humor és érzelemvilág jellemez. Akkora siker, hogy le lehetett húzni róla még egy bőrt ( Cleveland show).

indingo   2017. 04. 11.

Nagyon egyedi sorozat, igazán beteg sztorival. A karakterek nagyon jól ki vannak dolgozva és senki sem normális. A humora sokrétű, néhol kicsit gusztustalan, de így is remek.

Deku   2017. 08. 17.

Természetesen ez is egyike a lehető legbetegebb meséknek, viszont ez elsősorban felnőtteknek szól. Bemutatva a kifigurázott élethelyzeteket. Nagyszerű sorozat.

Szilonka   2019. 08. 14.

Megunhatatlan. Azt gondolom sokszor, hogy már minden témát kiaknáztak, de után jön egy újabb zseniális évad.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Gyogyósok társasága. Nagyon ütés poénokkal és kegyetlen beszólásokkal. Senki sem normális a környéken. Remek kis sorozat.

Szivárvány1   2016. 11. 19.

Hasonló kicsit tényleg, mint a South Park, de sokkal zseniálisabb humorral rendelkezik és vértezték fel a szereplőket a készítők ebben az animációs sorozatban. Nagyon szeretem nézni. Comedy Centrálon sokszor belefutok és jót nevetek rajta. Meg karakterén mindig sírok a röhögéstől.

Bazzzsi   2017. 11. 01.

Nincsenek benne tabu témák. Bátran fikázza a zsidókat, a katolikusokat, a fehéreket, a feketéket, az indiánokat, a mexikóiakat, a heterókat, a homoszexuálisakat. Szóval tényleg mindenkit.

Ms. Akárki   2019. 05. 05.

Imádom. Az egyik legjobb animációs sorozat ami folyamatosan megnevettetni képes a nézőt még ennyi év után is. Peter karaktere imádnivalóan bolond. Brian és a kisbaba kalandjai pedig eszementül viccesek és bolondok.

harnas1207   2018. 11. 27.

Van egy mondás, aki a Family Guyt nem szereti, annak nincs humorérzéke. És ez így is van. Attól még erre a sorozatra is igaz, hogy be kellett volna fejezni egy ponton. Az utóbbi x évad már szánalmasan gyenge.

XETH   2018. 03. 23.

Hát, azt hiszem ez a kedvenc felnőtt-mese sorozatom. Elképesztő beteg viccei vannak, mindig meg tud lepni valami orbitális marhasággal. Nekem egyértelműen Peter és Stewie a kedvenc karaktereim. Mondjuk a többiek is tökéletesek úgy ahogy van, nálam ab... több»

Lonka   2017. 07. 24.

Csodálkozom rajta, hogy még nem akartak belőle élőszereplős filmet készíteni. Remek kis sorozat, nagyon kompaktak a részek rengeteg poénnal és nagyon érdekes, hogy rengeteg rész az idő köré épül fel.

VFTS   2016. 08. 04.

Nagyon pihent, de jó sorozat. Sokat lehet rajta nevetni, de egy idő után már unalmas Peter és a kakas csatája. Néha vannak benne tipikus Seth MacFarlane-os időhúzós jelenetek, azok nagyon nem kellenek bele. Az utolsó évadokra már vesztett a lendületéből a sorozat.

Miska bácsi   2018. 10. 14.

Ha a tévében belebotlottam, sokszor leragadtam nála, de nem módszeresen néztem az évadokat. Viszont ilyen könnyed szórakozásnak nagyszerű. Nem sokat ismerek, de bármelyik másikba is néztem bele a tévén, mindegyik másik taszított. A South park túl trá... több»

Timcsi   2019. 02. 03.

Az egyetlen olyan sorozat amiért már 10 éve hajlandó vagyok bekapcsolni a TV-t. Mindig aktuális és sosem megy ki a divatból.

Syracuse   2019. 12. 28.

Zseniális sorozat... volt valamikor. A korábban mindent és mindenkit kifigurázó sorozat producerei 2019-re megadták magukat a píszíterrornak.

petraszab   2019. 04. 27.

Imádom, zseniális. Egyedi humor, szókimondó stílus, különböző karakterek.

SzFa   2017. 09. 05.

Egyik legjobb felnőtt sorozat. Humoros és tele van társadalmi és politikai látens karikatúrával, kritikákkal, ha ezeket nem is értjük vagy nem akarunk mélyebben bele menni akkor is élvezhető maga az alap manifeszt történet is.

szabomarc   2019. 01. 04.

Zseniális. Más szavakat nem nagyon lehet rá találni, elképesztően jó sorozat. Aki szereti az ilyen hülyeségeket, és ki akar kapcsolni, annak ennél jobbat nem tudok ajánlani.

hell.l   2016. 09. 30.

Ez is jó kis rajzfilm sorozat. Hasonló a stílusa a South Parkéhoz, de valamivel enyhébb. Itt is megjelennek az aktuális politikai, stb. kérdések az egyes epizódokban. Szórakoztató kis sorozat.

NFG   2018. 03. 19.

Ami a legfontosabb, hogy itt egy felnőtt rajzfilmről beszélünk! Rejtett és csöppet sem rejtett felnőttek számára érthető utalásokkal! Kellően agyzsibbasztó, de egy egész napos munka utáni kikapcsolódásnak tökéletesen megfelel! A szinkronhangokat szer... több»

Csillagpor   2017. 04. 18.

Klasszikus és beteg humora van az biztos. De akkor is nagyon jó kikapcsolódást nyújt minden korosztály számára. Érdekes hogy a trágár és beteg témákat olyan jól tudják palástolni hogy azt csakis a felnőtt érzi érti meg.

Brigusz724   2015. 06. 11.

Nagyon szeretem a sorozatot, de számomra jobban tetszettek a régebbi részek, mint az újak a csodálatosan szép új grafikával. A régebbi részek ütősebbek voltak, de nagyon szimpatikus gesztus volt az alkotók részéről, hogy mikor megölték Brian-t, a rajongók kérésére visszaírták a műsorba.

Baleszmode   2017. 10. 06.

Életem sorozata.Karakterek elképesztőek,és jól megírtak,a humora mindig ugrál,valamikor okos,valamikor ultraalpári. Az évek múlásával csak az animáció lett szebb.Egy nagy hibája van.A történet.Nincs önálló története.De kultszéria.

Hablaty   2016. 10. 10.

Itt mindent kimondanak, nincsenek sarkítások. Beteg karakterek, beteg történet pont mint a való életben.

szd91   2020. 02. 15.

Egyik nagy kedvencem. Az alapsztori, az átlag amerikai család feldobva egy beszélő kutyával és csecsemővel. Amúgy nekem ennyi év után se tiszta, hogy most hallja mindenki vagy csak a kutya??? Rengeteget ismétlik így sok észt már kívülről fújunk, de v... több»