Közösség

Vélemény:

 

29 Árnyék hatás

(2017)

Árnyék hatás

 
HercegPeter Nézhetetlen  2018.02.03 11:02
0

A világtörténelem egyik legrosszabb filmje. Elmondani nem lehet mennyire rossz. Én mindig minden filmet végignézek, ezért nem szoktam a nézhetetlen jelzőt alkalmazni, de itt nem tehetek mást. A film minden szegmensében a legrosszabbak közé tartozik. Mondom ezt úgy, hogy jó néhány olyan filmet láttam, amire a legtöbb ember azt mondja, hogy egy nagy rakás szar. Megnéztem a Szarembert, a Gumiabroncsot és a Gyilkos paradicsomok támadását is, de őszintén mondhatom, hogy mindegyik magasan veri ezt. A történet lerágott csont és tele van klisékkel. A gyilkológép katona öntudatra ébred és utánajár a múltjának. Persze egy titkos kormányzati projektről van szó. A film csattanója nevetségesen gyenge. Emellett beletettek egy jó csajt, akinek a film 90%-ában csak annyi szerepe van, hogy megkérdezi a főhőst, hogy hogy van, veszekszik vele egy sort és egyszer megdöngetik. Közben teljesen érthetetlenül viselkedik. A végén kap egy kis normális szerepet is. A párbeszédek a teljesen rosszak. A szereplők viselkedése annyira logikátlan, hogy azt el nem lehet mondani. A színészek is annyira hiteltelenek, hogy elmondani nem lehet. Ráadásul ezek az effektek olyanok voltak, mintha én csináltam volna, pedig nekem gőzöm sincs az efféle dolgokhoz. De most komolyan, hogy történhet ilyen 2017-ben? Ha csak egy kívánságom lehet az életben, akkor azt szeretném, hogy soha ne készüljön folytatás ebből a förtelemből. Pedig sajnos az ilyeneket mindig folytatják....