Közösség

Vélemény:

 

83 Egy arc a tömegben

(1957)

Tv sztár

 
Yosihiro   2019.01.29 19:46
0

Huuu, ez egy igazán meglepő film. Nem véletlen lehet hogy nincs rá vélemény.... Jó kis amerikai filmnek indul aztán elromlik. Azt hiszem a film témája még most is helytálló. A tömegek a nép befolyásolása a média és a hatalom közreműködésével. A film története engem nem fogott meg söt kicsit tömörnek és unalmasnak találtam. A drámai végkifejlet várható a film végén de az sem annyira drámai mint unalmas. Ezzel ellentétben jól indul a film és érdekesen. Ekkor a szereplők is elérik még a négy csillagot de ahogy a csúcsra érnek ott minden leesik a mélybe és unalmas lesz a film. A szereplők nem jól játsszák a szerepüket inkább azt mondanám hogy túljátsszák és ez a film kárára megy. Ezért a színészi alakítások közül nem tudok kiemelni senkit. A film látvány és hang effektjei a korhoz képest gyengébbek szerintem mint amit elvárhatunk. Több "akciót" romantikát és egy kis humort vártam volna a filmben. A film témája igen nehéz hiszen tv sztárrá válás közben a média és a politikai erők megjelenítése nem szerencsés. Összességében egyszer nézhető film. Üdv Yosi