Közösség

Vélemény:

 

77 84 nyara

(2018)

84 nyara

 
Bakugan   2023.04.24 20:00
2

Egy ideje több helyen is láttam már, hogy érdemes lenne megnézni ezt a sötét csodát, így több hónap késéssel rávettem magam, és végül nem bántam meg. A 2006-ban bemutatott Rém rom című, alacsony költségvetésű gyöngyszem mindig is nagy kedvenc volt számomra, főként ehhez vezethető vissza a horrorfilmekért való rajongásom, és mindig is úgy gondoltam, hogy megérdemelne egy élőszereplős feldolgozást. Az éhségem ezzel valamennyire csillapodott, mivel pontosan azt a kisvárosi hangulatot tárja a nézők szeme elé, mint az említett animációs film. Walkie talkie, lombház, zseblámpák, biciklik, minden amire egy hozzá nem értő retró nyomozócsapatnak szüksége van. Úgy tűnik Judah Lewis nagyon megtalált magának a horror filmeket, még ha most nem is főszerepben van, mint A bébiszitterben  és A kárhozottak királynőjében.  Összességében a visszafogott, thrilleres stílusával az utóbbi pár év egyik legjobb tinihorrorja lett, de a nagyobb horrorrajongókat is bizonyára a képernyő elé fogja szegezni. Azért nagy vérengzést nem kell tőle remélni.