Közösség

Vélemény:

 

56 BrightBurn – A lángoló fiú

(2019)

Valami furcsa és megmagyarázhatatlan saláta ... köszönöm, egyszer jó volt

 
Artúr   2019.05.11 12:33
0

Végtelenül kiszámítható, egysíkú történet. Ez nyilvánvalóan abból is fakad, hogy a Superman-történet izgalmas feldolgozásáról beszélünk. Az összes kis részlettel együtt valami tartalmasat sikerült kihozni, mint amikor 1000 féle zöldségből, sajtból és öntetből csinálsz magadnak salátát ... persze finom a saláta, de attól még csak saláta. Biztosan nem fogsz unatkozni. Nagyon nem is foga megfeküdni az agyadat. Érdekes kérdéseket vet fel, amiken tudsz pörögni haza felé menet, vagy terrorizálhatod a haverokat. Nekem Matt Jones alakítása sokat adott a filmhez, annak legmókásabb részét töltötte ki. Ilyen szempontból üdítő az az érzelmi hullámvasút, amikor egy jelenet egyszerre megnevetett, elszomorít és mindeközben undorító. Moziba olyat vigyetek magatokkal, aki szeret beszélni a film közben. ;) Érdekesség: Jackson A. Dunn, (nem tudom, hogy ha öt érzelmet felismertem az arcán a film alatt, akkor szerintem sokat mondtam) nagyot megy 2019-ben. A Bosszúállók: Végjáték című filmben is feltűnik. Keress rá! :)