Közösség

Vélemény:

 

84 A küldönc

A kém küldönc

 
Yosihiro   2024.01.13 18:14
1

Nagy érdeklődéssel kezdtem el nézni ezt a filmet, hiszen megtörtént események alapján játszódik. Szerintem jó lett, és igazi kincset rejt a film. Benedict Cumberbatch szerintem hatalmasat játszik, és ez neki a legjobb alakítása, mármint amit én láttam tőle. A történet remek, jól felépített és igazán hűen adja vissza az akkor helyzetet. Az érzelmek is megpendülnek, és igen, volt olyan rész, ahol teljesen átéreztem mindazt, amit mutatni akartak. Összességében a forgatókönyv remek, a rendezés szerintem egy jó és közepes színvonalat éri el. A színészek viszont tudnak pluszt adni a történethez, és ez emel a nívón. A hangi és képi effektek jók voltak. Így megérdemli ez a film a négy csillagot. Érdekes, hogy az ilyen igaz történetes filmek sokkal jobbak, mint a kitaláltak, valahogy magunkra ismerünk mindegyikben, de csak ezekben érezzük át azt, hogy ez igazán megtörtént esemény. Csak ajánlani tudom ezt a produkciót, nem eltékozolt két órát kapunk, hanem izgalmas és jól megkomponált filmet. Üdv: Yosi