Közösség

Vélemény:

 

58 Tudsz titkot tartani?

(2019)

Tudsz titkot tartani?

 
Yosihiro   2020.04.05 14:14
0

Elárum a titkot ez a közepes kategória alatt van és ahogy látom a többi véleményező is ezen van. A filmről nem tudtam hogy könyvben is megjelent. Nekem spontán jött, hogy megnézzem de csalódtam. A vígjáték és a romantika elemi olyan kevés és elcsépelet elemit láthatjuk ami igazából semmitmondóak. A szerplők szerintem a forgatókönyvnek köszönhetően igazából nem tudtak olyat alkotni amit szerettek volna. Nagyon sok ott maradt a filmben a forgatókönyvben és gondolom a könyvben egészen más. Ebből kiindulva ezt a filmet sem írom le hogy nézhetetlen de igen egy sablonos romantikus kis film ami nem ad extrát nincs benne váratlan vagy valami ami megfogná az embert. Összességében a vágás és rendezés az közepes bár sok dolguk nem volt ebben a filmben a szereplők maradtak a közepes színvonalon míg a zenei és hangi effeketek lecsúszak a rossz szintre. Így nem tudok adni erre az alkotásra csak három csillagot amit mondjuk meg csak a jóindulatom jele. Bár hogy ne csak a rosszat írjak nekem tetszett a happy and a végén az mindig egy kis pozítívumot ad. Igazából annak tudom ajánlani akik szeretik a közepes filmeket és azon belül a vígjáték és némi romantikát mert ennél többet nem kapunk de ezt nem kell elmondani senkinek ......Üdv Yosi