Can You Keep a Secret?

A zuhanó repülőn ülő Emma halálfélelmet érez. Úgy gondolja, utolsó perceiben ki kell adnia magából régóta őrizgetett titkait, s jobb híján egy utastársával osztja meg élete elhallgatott részleteit. A gép azonban szerencsésen kikeveredik a viharból, s a nő egyre kellemetlenebbül érzi magát.… Több

Forgatókönyvíró: Peter Hutchings
Premier (HU): 2019.11.21. | Telekom TVGO (2020.06.01.)

2020.11.03 H.a.n.n.a

Számomra nagyon bugyuta volt a története, és igazából nem sok mindenről szólt. Felejtős film.

2020.08.20 indingo

Mély nyomot nem hagyott bennem a film. A története feledhető, akárcsak az unalmas karakterei.

2020.04.05 Yosihiro

Tudsz titkot tartani?

Elárum a titkot ez a közepes kategória alatt van és ahogy látom a többi véleményező is ezen van. A filmről nem tudtam hogy könyvben is megjelent. Nekem spontán jött, hogy megnézzem de csalódtam. A vígjáték és a romantika elemi olyan kevés és elcsépelet elemit láthatjuk ami igazából semmitmondóak. A szerplők szerintem a forgatókönyvnek köszönhetően igazából nem tudtak olyat alkotni amit szerettek volna. Nagyon sok ott maradt a filmben a forgatókönyvben és gondolom a könyvben egészen más. Ebből kiindulva ezt a filmet sem írom le hogy nézhetetlen de igen egy sablonos romantikus kis film ami nem ad extrát nincs benne váratlan vagy valami ami megfogná az embert. Összességében a vágás és rendezés az közepes bár sok dolguk nem volt ebben a filmben a szereplők maradtak a közepes színvonalon míg a zenei és hangi effeketek lecsúszak a rossz szintre. Így nem tudok adni erre az alkotásra csak három csillagot amit mondjuk meg csak a jóindulatom jele. Bár hogy ne csak a rosszat írjak nekem tetszett a happy and a végén az mindig egy kis pozítívumot ad. Igazából annak tudom ajánlani akik szeretik a közepes filmeket és azon belül a vígjáték és némi romantikát mert ennél többet nem kapunk de ezt nem kell elmondani senkinek ......Üdv Yosi

2019.12.01 Ms. Akárki

Régen a könyvet nagyon szerettem. Igazi csöpögős tinifilm, ami nekem ritkán tetszik, de ez egész kellemes kikapcsolódás volt. Főleg a remek szereplőválogatás miatt. Vicces az alapkonfliktus amiket a csajszi a gépen elkotyogXD Érdemes legalább egyszer megnézni annak aki a romkomokat kedveli.

2020.09.15 VvV

Teljesen érdektelen romantikus film, amelyért nem érdemes beülni a moziba. A történetét 2 mondatban el lehet mondani, semmi pluszt nem adott korábbi hasonló filmekhez.

A film összbevétele 1 378 160 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 48 215 429 forintot termelt. A hazai mozik összesen 31 806 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film már a mozis bemutató napján, 2019. szeptember 13-án megjelent a streaming szolgáltatók kínálatában. Szerző: hp

A film női főszerepét alakító Alexandra Daddario producerként is közreműködött a Tudsz titkot tartani? munkálataiban. A színésznő első alkalommal próbálta ki magát ezen a területen. Szerző: hp

Alexandra Daddario és Tyler Hoechlin a 2011-es Elhajlási engedély után ismét együtt állt a kamerák elé. Szerző: hp

Alexandra Daddario és Kate Easton második közös filmje a "Lost Girls and Love Hotels" után. Szerző: hp

(2019. 11. 28.)
A Tudsz titkot tartani? kapcsán igazából azt sem mondhatom, hogy csalódtam volna. Nem voltak túl nagy elvárásaim, főként a műfaját tekintve és az előzetest megnézve. Jó és tartalmas romantikus vígjátékot, valljuk be nehéz készíteni. A szerelem témakörében, már így is Dunát lehetne rekeszteni a hasonszőrű alkotásokkal. Tény, hogy a Tudsz titkot tart... Több

(2019. 11. 25.)
Az agyalágyult fordulatok és a görcsös, cseppet sem humoros viccelődés sem javítanak a helyzeten. Inkább nézzünk újra egy ’90-es évekbeli klasszikust! Több

Értékelés: 7.6/10
(2019. 11. 20.)
A Tudsz titkot tartani? közepe felé, mikor nagy lamurba csap át az egész, kicsit leülni látszik a story, de a végén sikerül megugrani azt a bizonyos lécet és méltó befejezését alkotni, amint egy magara adó, igényes romantikus vígjáték megkövetel. Több