Tudsz titkot tartani?

Can You Keep a Secret?

Filmezzunk.hu
2019/11/20

Értékelés: 7.6/10
A Tudsz titkot tartani? közepe felé, mikor nagy lamurba csap át az egész, kicsit leülni látszik a story, de a végén sikerül megugrani azt a bizonyos lécet és méltó befejezését alkotni, amint egy magara adó, igényes romantikus vígjáték megkövetel. Több

Vox.hu
2019/11/25

Az agyalágyult fordulatok és a görcsös, cseppet sem humoros viccelődés sem javítanak a helyzeten. Inkább nézzünk újra egy ’90-es évekbeli klasszikust! Több

MovieAddict
2019/11/28

A Tudsz titkot tartani? kapcsán igazából azt sem mondhatom, hogy csalódtam volna. Nem voltak túl nagy elvárásaim, főként a műfaját tekintve és az előzetest megnézve. Jó és tartalmas romantikus vígjátékot, valljuk be nehéz készíteni. A szerelem témakörében, már így is Dunát lehetne rekeszteni a hasonszőrű alkotásokkal. Tény, hogy a Tudsz titkot tartani? egy aranyos történet, és tényleg nem is vesszük észre hogy eltelt vele másfél óra, de mégis az egyszer nézhető kategóriába sorolható, mivel egyszer bőven elég a két főszereplő Emma és Jack egymásra találását végig követni. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!