Tudsz titkot tartani? (2019)

Can You Keep a Secret?

Vélemények: Tudsz titkot tartani? (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Ms. Akárki   2019. 12. 01.

Régen a könyvet nagyon szerettem. Igazi csöpögős tinifilm, ami nekem ritkán tetszik, de ez egész kellemes kikapcsolódás volt. Főleg a remek szereplőválogatás miatt. Vicces az alapkonfliktus amiket a csajszi a gépen elkotyogXD Érdemes legalább egyszer megnézni annak aki a romkomokat kedveli.

Bizsu82   2019. 11. 25.
Egy sablonos, gyenge vígjáték

A hétvégén láttuk párommal moziban a filmet. Igazság szerint másikat szerettünk volna nézni, de mivel arra nem volt hely, és gyorsan kellett dönteni, ezért spontán erre a filmre esett a választás. Hát nem volt egy jó döntés…. A legnagyobb baj, hogy nem tudott semmi újat mondani a film. Végtelenül sablonos, egyszerű. Tipikus amerikai semmitmondó romantikus vígjáték. A tipikus félreértések, hazugságok, aztán minden kiderül és happy end… A közepe felé mikor nagy love story-ba csap át az egész film, még inkább leülni látszik a sztori és ezután következik a kiszámítható, sablonos végkifejlet. A humora kifejezetten gyenge az elcsépelt viccek miatt. Nincs benne egy jó poén. Igazán sztorija sincs a filmnek, pláne nem mondanivalója. Teljesen kiszámítható. Nincs benne fordulat. Elgondolkoztat, hogy ilyen film egyáltalán miért kerül a mozivászonra. Ezek után gondolom senkit nem lep meg, hogy nem ajánlom a filmet, véleményem szerint nem érdemes rá időt pazarolni. Nekem nagy csalódás volt a film, pech hogy nem kaptunk jegyet az eredetileg tervezettre. :(

Csilla Czitovszky   2019. 12. 11.

Annak, aki olvasta a könyvet, még nagyobb csalódás. Részletgazdag, humoros, össze szedett. Teljesen más volt a film, mint a könyv, ami persze nem is baj, de rengeteg ötletet lehetett volna meríteni a film fokozásához. Kár érte, hogy ennyire el kapkodták a készítők, és nem vittek több cselekményt a vászonra a könyvből.

KATE   2019. 11. 17.

Megnéztem, és bár nem tudom azt mondani, hogy teljesen pocsék lenne a film, szerintem túl sokat senki ne várjon tőle. Valahogy olyan üres, a poénok elcsépeltek, a sztori pedig teljesen kiszámítható. Egyszeri nézésre éppen megfelel, de sajnos ennél több nincs a filmben.

sadis   2019. 11. 14.

Na, ez az a film, ami nélkül szerintem egyszerűen el lettünk volna. Nagyon agyatlan és sablonos, és hogy mást ne mondjak: alpári. Én nem tudom, Alexandra Daddariora miért sóznak ilyen üres szerepeket, mivel érezhetően sokkal több van a színésznőben. Nagyon sajnáltam, mivel egyedül az ő alakítása menti meg valamennyire ezt a filmet.

justynaw   2019. 10. 16.

Igénytelen, mégis kellemes szórakozást nyújtó romantikus vígjáték. A cselekmény lineárisan halad előre, nincsenek előre nem látható meglepetések és fordulatok, de hétvégi kikapcsolódáshoz kitűnő választás, nem fog csalódást okozni.

tomvétsz   2019. 09. 21.

Aki szereti a romantikus komédiákat, valószínűleg ezt is élvezni fogja. Az elején még nekem is tetszett, de aztán egy kicsit kezdtem soknak érezni Emma érzelmi kitöréseit. A mozijegy árát szerintem nem éri meg, inkább afféle nézzük meg, mit adnak a tévében film.