Buliszerviz (2002)

National Lampoon’s Van Wilder

Buliszerviz

Ms. Akárki   2019. 07. 23.

Imádom bár magam sem tudom megmondani miért. Lehet Ryan Reynolds elmebetegül jó humora miatt, mert nem a történet mélységei miatt az biztosXD A zenéje bejött és egész jó a szereplőgárda is. Tipikus sulis, bulis, tanulságlevonós, romantikus vígjáték.

Norbert93   2019. 01. 26.

Hatalmas vígjáték, minden perce vicces, a takony Ryan Reynolds pedig plusz ráadás. Nem kell keresni a mélységeket, a drámai fordulatokat, hiszen ez egy egyetemi bulizós vígjáték és ezt tökéletesen hozza.

Orosz István   2017. 07. 18.

Nekem az egyik kedvenc vígjátékom, mindig nagy örömmel nézem meg. Benne van a két ezres évek stílusa, és ez ami nagyon tetszik. Poénok is számomra nagyon ütősek.

Csillagpor   2019. 03. 31.

Imádtam. Zseniális és tökéletes a maga nemében. Tipikus amerikai sulis, bandázós, szerelmi szálas vígjáték. És ez pont a zsánerem sokszor:D Pláne, ha egy olyan állat – a szó jó értelmében – játszik benne, mint Ryan Reynolds. Már ekkor is tudott valamit az ipse...:D Mindenképpen nézős, legalább egyszer.

Rendszergizda   2018. 03. 21.

Ez egy igazi 2000 évek eleji vígjáték nekem stílusában emlékeztet Amerikai pitéjére. Csak két film között az különbség, hogy ennek folytatása elég gyenge lett.

Pock   2016. 06. 27.

Átlagos amerikai vígjáték, se több,. se kevesebb. Átlagos sztori, kiszámítható események, néhány jó poén. Egyszeri nézésre kellemes, szórakoztató, de semmi több! Közepes.

Mano35   2015. 10. 23.

Sok hasonló témáról szóló filmet láttam már, de a sablonos sztori Ellenére szórakoztatott és lekötött a film. Jó humorat pörgős es cselekményes. Hangulatos vígjáték.

Ryan Reynolds nagyon sokáig nem tudta lemosni magáról Van Wilder karakterét. Egy interjúban elárulta, hogy amint belépett egy kocsmába, azonnal ingyen felesekkel árasztották el, s sokáig ügyeletes partiarcként könyvelték el a szerepe miatt.

Ryan Reynolds a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.

Ryan Reynolds csak egy előzetes vágást látott a filmből, és azóta sem látta az egészet.

(kázsé)

A sztori nagy része egy Rolling Stone cikkből származik.

(kázsé)

Az irodalomprofesszor Robert Frost "The Road Not Taken" című költeményét olvassa fel.

(kázsé)

Mikor Taj tanulni próbál, de egy lány melleit bámulja, a magyar történelemről ír esszét, konkrétan a Nándorfehérvári és a Mohácsi csatáról.

(kázsé)

Ryan Reynolds egy Volkswagen golfkocsit vezet, aminek az emblémája egy V egy W fölött. Ez a szereplő Van Wilder monogramja.