Keresd a nőt!

There's Something About Mary

Ben Stiller
Ben Stiller
Cameron Diaz

Ted (Ben Stiller) nagy álma válik valóra, amikor az iskolai szalagavatóra Mary (Cameron Diaz) társaságában készül, ám egy szerencsétlen baleset miatt a dolog meghiúsul. Ted viszont évekkel később sem tudja kiverni fejéből a lányt, akivel azóta sem találkozott, és amikor rádöbben, hogy Mary… Több

Premier (HU): 1998.12.17. | Disney+ (2022.06.14.)

2019.04.15 Berto49

Soha többé Ben Stiller!

Úgy emlékszem ez volt az a film, amely után megfogadtam, hogy többet nem nézek olyan filmet, amelyben Ben Stiller szerepel. Sokan kedvelik, szívük joga, de szerencsére nincs ízlésterror, én nem kérek belőle. Egyébként a Farrelly-testvérek munkái sem valók a kedvemre, mert ez az ízléstelen altesti poénok kimagasló gyűjteménye. Már az első percekben is kaphatunk bemutatót belőlük sőt még fokozni is tudják. Nem hozok példát, aki látta a filmet, az sejtheti hogy mire gondolok. Számomra egyetlen megmosolyogtató poén a "tetőtől-talpig" begipszelt kiskutya volt, de ha jól belegondolok ez is eléggé morbid húzás. Az idióta karakterek, a hiteltelen történet és az időnként megjelenő dobos és gitáros duó néha már arra késztetett, hogy hagyjam abba a film „élvezetét”. Szinte hihetetlen, hogy a testvérek közül Peter képes volt olyan filmre is, mint a „Zöld könyv”, mert ilyenre a korábbi munkáit ismerve egyáltalában nem lehetett számítani. Remélem, hogy nem „kisiklás” volt, hanem ezt a vonalat fogja a későbbiekben is folytatni.

2016.05.16 Yosihiro

Azt hiszem 1998 ban ha jól melékszem akkori a film nagyon jót szórakoztam. C Diaz mindneképp egy remek alakítást mutaott be. Egyik kedvenc szinésznőm megérdemli ezért az alakításért az 5 csillagot. Üdv Ysoi

2017.10.25 Deku

Nem mentes a hibáktól viszont az unalomtól mindenképp az és én nagyon szerettem. Nagyon kellemes hangvételű film és egy percig se hagyja az embert unatkozni. A párbeszédek kellőképpen szellemesek és üdítőek.

2017.09.26 HE7EDIK

Farelly tesók itt sem finomkodnak, elég a "hajzselés" részre gondolni... Egyszer nézhető baromság, néhány jó jelenettel. Tesóktól én inkább Nagyon nagy őt ajánlom.

2019.04.07 Norbert93

Nagyon szórakoztató kis vígjáték, igaz, hogy Ben Stiller szinte minden egyes szerepében ugyanezt az esetlen, pancser karaktert alakítja, de annyira beskatulyázta magát a szerepbe, hogy nem is tudnám elképzelni máshogyan. Cameron Diaz meg talán éppen ebben az időszakában a leggyönyörűbb. Könnyed, hétvégi film.

Nagyon magas, 369,9 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

23 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

1998-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Matt Dillon a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb negatív hős díjára.Szerző: mamiéstöti2