Keresd a nőt! (1998)

There's Something About Mary

Deku   2017. 10. 25.

Nem mentes a hibáktól viszont az unalomtól mindenképp az és én nagyon szerettem. Nagyon kellemes hangvételű film és egy percig se hagyja az embert unatkozni. A párbeszédek kellőképpen szellemesek és üdítőek.

HETEDIK   2017. 09. 26.

Farelly tesók itt sem finomkodnak, elég a "hajzselés" részre gondolni... Egyszer nézhető baromság, néhány jó jelenettel. Tesóktól én inkább Nagyon nagy őt ajánlom.

Yosihiro   2016. 05. 16.

Azt hiszem 1998 ban ha jól melékszem akkori a film nagyon jót szórakoztam. C Diaz mindneképp egy remek alakítást mutaott be. Egyik kedvenc szinésznőm megérdemli ezért az alakításért az 5 csillagot. Üdv Ysoi

Tomi   2015. 06. 11.

A film kínosan pocsék viccesnek meg aztán pláne nem mondható. Aki szereti Ben Stillert az nagyon nem fog csalódni ebben a filmjében de ajánlani nem ajánlom.

sonyxxx   2015. 06. 04.

Ennek a filmnek a reális értékelésénél fontos megemlíteni, hogy 17 évvel ezelőtt a film sokkoló és vicces jelenetei abszolút nem voltak a vígjátékok kötelező elemei, ezek azóta mind beépültek. Ennek figyelembe vételével ez egy igazán formabontó és kreatív vígjáték, ami rendkívül szórakoztató is egyben.

Ben Stiller
Ben Stiller
Cameron Diaz

Nagyon magas, 369,9 millió dollár bevételt hozott a film.

(LionelMessi10 )

23 millió dollár volt a film költségvetése.

(LionelMessi10 )

1998-ban a 4. legtöbb bevételt hozó film volt.

(mamiéstöti2 )