Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Keresd a nőt! (1998)

There's Something About Mary

Vélemények: Keresd a nőt! (1998)

Berto49   2019. 04. 15.

Soha többé Ben Stiller!

Úgy emlékszem ez volt az a film, amely után megfogadtam, hogy többet nem nézek olyan filmet, amelyben Ben Stiller szerepel. Sokan kedvelik, szívük joga, de szerencsére nincs ízlésterror, én nem kérek belőle. Egyébként a Farrelly-testvérek munkái sem valók a kedvemre, mert ez az ízléstelen altesti poénok kimagasló gyűjteménye. Már az első percekben is kaphatunk bemutatót belőlük sőt még fokozni is tudják. Nem hozok példát, aki látta a filmet, az sejtheti hogy mire gondolok. Számomra egyetlen megmosolyogtató poén a "tetőtől-talpig" begipszelt kiskutya volt, de ha jól belegondolok ez is eléggé morbid húzás. Az idióta karakterek, a hiteltelen történet és az időnként megjelenő dobos és gitáros duó néha már arra késztetett, hogy hagyjam abba a film „élvezetét”. Szinte hihetetlen, hogy a testvérek közül Peter képes volt olyan filmre is, mint a „Zöld könyv”, mert ilyenre a korábbi munkáit ismerve egyáltalában nem lehetett számítani. Remélem, hogy nem „kisiklás” volt, hanem ezt a vonalat fogja a későbbiekben is folytatni.

Deku   2017. 10. 25.

Nem mentes a hibáktól viszont az unalomtól mindenképp az és én nagyon szerettem. Nagyon kellemes hangvételű film és egy percig se hagyja az embert unatkozni. A párbeszédek kellőképpen szellemesek és üdítőek.

HETEDIK   2017. 09. 26.

Farelly tesók itt sem finomkodnak, elég a "hajzselés" részre gondolni... Egyszer nézhető baromság, néhány jó jelenettel. Tesóktól én inkább Nagyon nagy őt ajánlom.

Yosihiro   2016. 05. 16.

Azt hiszem 1998 ban ha jól melékszem akkori a film nagyon jót szórakoztam. C Diaz mindneképp egy remek alakítást mutaott be. Egyik kedvenc szinésznőm megérdemli ezért az alakításért az 5 csillagot. Üdv Ysoi

Norbert93   2019. 04. 07.

Nagyon szórakoztató kis vígjáték, igaz, hogy Ben Stiller szinte minden egyes szerepében ugyanezt az esetlen, pancser karaktert alakítja, de annyira beskatulyázta magát a szerepbe, hogy nem is tudnám elképzelni máshogyan. Cameron Diaz meg talán éppen ebben az időszakában a leggyönyörűbb. Könnyed, hétvégi film.

esfworld   2016. 01. 13.

Ben Stiller egyik legjobb filmje. A színészek nagyon jót alakítanak benne és csak ajánlani tudom ezt a családi, humoros és szórakoztató filmet. Komolyan mondom, elnéznék belőle egy 2. részt is.

Tomi   2015. 06. 11.

A film kínosan pocsék viccesnek meg aztán pláne nem mondható. Aki szereti Ben Stillert az nagyon nem fog csalódni ebben a filmjében de ajánlani nem ajánlom.

sonyxxx   2015. 06. 04.

Ennek a filmnek a reális értékelésénél fontos megemlíteni, hogy 17 évvel ezelőtt a film sokkoló és vicces jelenetei abszolút nem voltak a vígjátékok kötelező elemei, ezek azóta mind beépültek. Ennek figyelembe vételével ez egy igazán formabontó és kreatív vígjáték, ami rendkívül szórakoztató is egyben.

Henczi   2015. 05. 08.

Annak ellenére hogy a benne szereplő színészek mindegyikét szeretem, jó színésznek tartom őket, a film csalódás volt. Semmitmondó, unalmas, sablonos amerikai vígjáték.

Macika   2016. 08. 22.

Átlagos, romantikus vígjáték, sok hasonlót láttunk már. Újdonság nincs benne. Átlagos poénokkal teli, egyszeri nézésre szórakoztató film, laza, kellemes kikapcsolódást nyújtott.

Norcsi59   2015. 02. 18.

Egyszerű sztori , sablonos történet, egyszer nézhető. Laza, lehet azért röhögni rajta. Lájtos, nem agyalni vágyó estékre kiváló, de túl sokat ne várj tőle!

Bekmeli   2015. 07. 23.

Vígjáték kategóriában átlag feletti. Ben Stillert nagyon csípem, mindig jól alakít, jó humorú, szórakoztató film valódi poénokkal. Akár többszöri nézésre is élvezhető!

Jozzsef   2015. 11. 22.

Remek kis régi vígjáték.Cameron itt még csak bontogatta színészi karrierjét,de én már ekkor is nagyon kedveltem.A kutyás jelenetek aranyosak.Kellemes,poénos könnyed kikapcsolódást nyújt a film.

Timcsa   2015. 04. 17.

Én mindig nagyon jókat vigyorgok Ben Stilleren illetve Cameron Diaz az egyik kedvencem.Vannak ennél jobb vígjátékok is ,de annak idején jókat tudtuk nevetni ezen is.Mai fejjel azt mondanám,hogy már nem minden poén tetszik annyira.

greta.innocent@gmail.com   2016. 04. 21.

A film, amit mindenki imád, és viccesnek tart, pedig szerintem simán csak alpári és undorító. Ahogy a legtöbb Ben Stiller film...

kamivagyok   2015. 02. 17.

Egyszer nézhető, felejthető. Ha nincs jobb a tékában, csak akkor vedd ki.

dresizoli   2015. 03. 14.

Mar gyerekkoromban is szerettem ezt a vigjatekot pedig a poenoknak kb a felet sem ertettem :'D erdemes megnezni aki jokat szeretne nevetni :)

jazzy   2016. 07. 15.

Nem szeretem Ben Stillert. Sőt, utálom Ben Stillert, mert olcsó és idióta vígjátékokhoz adta a nevét, és így egész egyszerűen nem tudom komolyan venni, amit csinál. A Keresd a nőt!-ben pedig egy igazi balfácánt alakít, és semennyire sem tudtam azonosulni vele – ahogy gyakorlatilag a film egyik szereplőjével sem, akik mind ugyanazon nő után kajtatnak, aki meg mintha ebből semmit sem venne észre.

DarkLion   2016. 02. 03.

A Keresd a nőt! az egyik legbetegebb vígjáték, ami ekkora sikert tudott elérni – és néha, akárhányszor nézem meg, nem értem, hogy miért nem verte ki a biztosítékot a közönség nagy részénél A Farellyk ugyanis nem igazán a jó ízlésükről, vagy a finom humorukról ismertek, és ebben a filmben tényleg annyi beteg dolog, jelenet, gondolat, egyáltalán, bármi van, hogy ha jobban odafigyel az ember, akkor nagyon nehezen emészthető. Ha csak megnézni, és nevet egy kicsit, akkor semmi gond. Végül is – lehet azt is.

ZsoltSon   2015. 08. 24.

Ha valaki túl szeretné magyarázni ezt a filmet, akkor annak sok sikert kívánok, én megelégszem azzal, hogy nevetek. Mert ez egy vicces film – teljesen életszerűtlen, eltúlzott, és extremitásukban is nagyon szórakoztató jelenetek hosszú sora. A filmben tulajdonképpen egyetlen olyan pillanat sincs, aminek lenne bármi köze az való élethez, azt leszámítva, hogy van benne egy szép nő, akit mindenki meg akar kapni.