Buli az élet (1998)

Lauren Ambrose
Peter Facinelli
Charlie Korsmo
Ethan Embry

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Nem volt a legjobb választás. Nem igazán értem mit akartak ezzel a filmmel a készítők, mert mondanivalója az nem volt.

Mano35   2015. 10. 23.

Nosztalgikus hangulatot váltott ki belőlem a film. Reális érzésekről szól amit az emberek többsége így vagy úgy de átélt. Néhány sablonos jelenettoll eltekintve jól összerakott film.

Face   2016. 04. 28.

Hát ez egy kicsit az Amerikai pite kissé konszolidáltabb változata. :) Furcsa látni ezeket a színészeket, ilyen fiatalon. Bár nagyon ígéretesnek tűntek, kicsit sajnálom, hogy némelyikük nagyon benne maradt ebben az egykarakteres pályában.

Rajkó   2014. 10. 25.

Tini korom egyik nagy kedvence volt ez a film, mára már azonban kissé megkopott, és nagyon előjöttek a hibái. Nem emlékszem már pontosan, hogy is fogadták ezt a filmet, de azt hiszem, amennyire a fiatalokra helyezik a hangsúlyt, annyira mellé nyúl eb... több»

Jennifer Love Hewitt a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb női főszereplőnek járó díjára.

Ez Charlie Korsmo első és egyben utolsó szerepe az 1991-es Hook óta. Korsmo épp a Massachusettsi Műszaki Egyetemre járt, amikor felkérték a szerepre.

Jason Segel filmes debütálása.