Dupla vagy semmi

Dupla vagy semmi

The Secret of My Succe$s

A vidéken élő Brantley ellenállhatatlan vonzódást érez a nagyváros forgataga, fényei és nyüzsgése, valamint a nagy karrier iránt, és az első adandó alkalommal - egy biztosnak tűnő munka reményében - New Yorkba utazik. A beígért állást ugyan nem kapja meg, de eszébe sincs visszamenni a farmra. Inkább felhívja rég nem látott gazdag nagybácsikáját és megkéri, hadd dolgozzon a cégénél - akár mint egyszerű irodai levélkihordó-fiú.

Rendező: Herbert Ross
Forgatókönyvíró: Jim Cash, Jack Epps Jr., AJ Carothers
Premier: 1987.04.07.

2016.12.02 achyles77

Kellemes és szórakoztató hétvégi kikapcsolódás, Michael J. Fox hozza a tőle jól megszokott formáját, nevettet. A többi szereplő viszont nem igazán volt meggyőző a humoros a szerepben, Helen Slater nekem nem volt szimpatikus. De a kettős életet élő srác sztorija nagyon jó, és a soundtrack is hibátlan.

2015.12.03 JamesBont

Klasszikusan jó komédia M. J Fox-szal, a nyolcvanas évek vígjátékaiban ő egy garancia arra, hogy az ember jól fog szórakozni.

1987-ben a 9. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

A filmet 1986. júniusában, júliusában és augusztusában forgatták. Szerző: rbernadett

Michael J. Fox és Helen Slater csókjelenetéhez egy csomó alátámasztásra volt szükség, ugyanis Fox sokkal kisebb, mint Slater.Szerző: rbernadett

Volt egy olyan elképzelés, hogy folytatják a filmet, de a folytatás végül sosem készült el. Szerző: rbernadett