Buliszerviz 3: A gólyák éve

Buliszerviz 3: A gólyák éve

Van Wilder: Freshman Year
Videók
Bence04

Talán még emlékszünk Van Wilderre, az örök egyetemistára. Aki annyira szeretett egyetemre járni, hogy nem hajlandó befejezni. Na persze, ő a legmenőbb srác, ő szervezi a legjobb bulikat, buknak rá a lányok és tisztelik az első éves srácok. Pedig az első évek nem voltak éppen zökkenőmentesek. Az egész ott kezdődött, hogy az ifjú Van felvételt nyert a Coolidge-ra, a hírhedten szigorú suliba. Hősünk rögvest szembe találta magát a zord szabályokkal: tilos bulizni, csókolózni, sört inni. Ráadásul a csajok szüzességet fogadtak. A helyzet tűrhetetlen, így nem maradhat. Van Wilder barátunk gondoskodik róla.

Forgatókönyvíró: Brent Goldberg, David Wagner
Premier (HU): 2010.06.03.

2023.04.14 Gamehun638

Mind a három film kicsit más stílust képvisel. Nekem a harmadik jön be a legjobban. Egy estés B kat mozifilm. Dögös csajokkal.

2017.07.18 Orosz István

Nekem nagyon tetszett ez a rész, én úgy gondolom, hogy ez a buliszervíz trilógia legjobban sikerült része. Én többször is megnéztem, és mindenkinek csak ajánlani tudom.

2019.01.26 Norbert93

Nagyon gyenge stáb és még gyengébb forgatókönyv. Ez is csak egy amerikai tinivígjáték a sok közül, ami meg akarta lovagolni az Amerikai Pite stílusát, de maradt a Zs kategória skatulyájában.

2020.06.25 sptt

Erre teljesen felesleges volt időt szánni. A legrosszabb és legutolsó Amerikai pite - Rendőrakadémia - stb. folytatások méltó társa. A "sikerből" ítélve ennek talán már nem lesz folytatása.

2015.03.22 Bence04

Történet nulla, szinészek nulla, nők 10, poénok megint nulla. Volt kb. egy jó ötlet és két jó beszólás benne (a Patton-os szatíra a végén találó volt), de már nagyon messze elment az eredeti vonaltól (Amerikai Pite 1-3 és Van Wilder 1),