Közösség

Vélemény:

 

82 Én még sosem...

(2020)

Imádtam

 
Dorkateo   2020.08.08 23:45
0

Őszinte, vidám, életszagú sorozat. És még a 3. évadra is megtartotta ezt a tulajdonságát, ami nálam nagy szó, lévén nem vagyok oda a sorozatokért. Az első évadban gyakran halljuk a narrátor szerepében John McEnroe-t, aki híres volt a teniszmeccseken a hangos kirohanásairól. Itt bölcs rezignáltsággal festi alá főhősnőnk, Davie hasonlóan őrült dolgait. Ezt később más sztárok is megismétlik, saját gyarlóságaikat is kifigurázva ezáltal. A főhős, Davie egy indiai lány, jó tanuló, heves természetű, ám nem túl népszerű a középiskolában. Egy őrült ötlettel szexelni hívja a suli legmenőbb fiúját. S ez majdnem be is jön neki! Ám a forgatókönyvírók ügyesen terelgetik a történetet, s nem kell vad kamasz szexre gondolnunk, inkább árnyaltan végigvezetnek minket a fiatalkor önbizalomhiányos időszakain. Felemelkedések (értsd népszerűség a gimiben) és bukások (értsd kínos felsülések mások előtt) váltogatják egymást. Ha eddig nem tudtad, mivel kell megküzdenie egy mai tininek, ebből a szitkomból garantáltan megtudhatod.