Közösség

Vélemény:

 

49 Édes kislányom

(2021)

Édes kislányom

 
uniterra   2022.08.22 00:17
0

Én egy kicsit túlzásba vitt palacsintázás utánra tettem ezt a filmet. Nagyon nem zavarta az emésztésem. Tudom, Momoa nem szinész, sosem volt, ezért nem is erőltettek sok párbeszédet vele. Egy Hawaii kisebbség gyermeke ezért a szigetlakók és szamoaiak is, meg fogják nézni Seagal copfos hősüket. A film zsánere a szokásos büntetős tucatfilm. Momoa ezekben próbál kitűnni, de Seagal árnyékában ez bizony nem megy. Seagal elegáns kungfu mester, tényleg jó nézni (régi) filmjeiben ahogy harcolt. Nade Momoa? Szóval a történet egyszerű mint egy faék, mint mindegyik bosszúálló film. A film története szinte nem is zavarta Momoa verekedését, meneküléseit. De a végén észbe kapott a rendező, s leporolta a történetet, mert rájött a filmeknek ez a lényege, amire felfűzik az összes jelenetet, itt speciel a verekedéseket, amik nagyon elárvultak s önjáróak a film kezdete után. Szóval ha valaki imádja Momoát, meg a bosszúálló zsánert, az kap is valamit aminek tud örülni. Én itt-ott belealudtam, a palacsinta az oka. De nem érzek semmi veszteséget emiatt. Nekem pont így volt jó, túrósan, vaníliásan, sósan. A többi felejthető.