Közösség

Vélemény:

 

NA A boszorkányok elveszett könyve - 2. évad

A boszorkányok elveszett könyve - 2. évad

 
Zoltán384279   2022.01.15 21:15
0

Az első évad után kicsit féltem, hogy a "szokásokhoz híven" ez az évad már nem lesz olyan magával ragadó. De szerencsére óriásit tévedtem. Tetszik, ahogy a sorozat ugrál az időben, és minden hatással van mindenre. Legalábbis ahogy a múltban történtek megváltoztatják a jelent. A középkori Anglia, Franciaország és Csehország mind másképp néznek ki, pontosan úgy, ahogy azt elképzeltem. De furcsa volt látni, ahogy azt mutatják nekünk, hogy a múltban nagyon is tisztában voltak azzal, hogy ki milyen fajt képvisel, és sokan elfogadták, míg mások inkább kihasználták ezt. De én inkább úgy gondoltam volna, hogy egy vámpírtól nagyon is félnek az emberek, de itt azt látjuk, hogy inkább csak a boszorkányoktól tartottak. Zseniális a környezet, a korhű ruhák, végig azon gondolkodtam, hogy tudták ezeket a cuccokat felvenni az emberek. Már látni is fárasztó volt, viselni milyen lehetett. Ahogy vártam, kicsit több volt a varázslat, bár szerintem az utolsó évad fog igazán nagyot szólni. Diana már most olyannak tűnik, mint aki egy csapásra el tudná pusztítani az egész világot. A kedvenc jelenetem az volt, mikor Matthew elbúcsúzik I. Erzsébet királynőtől. Egyből lejött, hogy már kislány korában ismerte. Jöjjön a 3. évad, most már biztos vagyok benne, hogy nem fogok csalódni. Ezt már nem lehet elrontani.