Közösség

Vélemény:

 

46 Az országút fantomja 2.

(2003)

Az országút fantomja 2.

 
respect the movies   2018.02.07 10:44
0

Szerintem gyenge film lett! Számomra a 86-os Az országút fantomja hatalmas kedvencem, ezért is lehetett az, hogy a folytatásának nehéz dolga volt nálam, mert azt a hangulatot és minőséget újra elérnie...hát fogalmazzunk úgy, hogy szinte lehetetlen vállalkozás volt! Ezt valószínűleg a készítők is tudták, hogy az egyszeri és szinte megismételhetetlen alkotás volt, de azért tettek egy próbát vele! Már maga a történet is amolyan tipikus tv-film szerű, ezt bizonyítja az is, hogy a filmet egyből videora/dvdre készítették! A film hangulata nyomokban sem tartalmazza azt a fajta erőt amit az első részben érezhettünk! A színészek alakítások is sokkal gyengébbek voltak (még akkor is, ha mondjuk C. Thomas Howell ismét szerepel a filmben) de ezzel még meg tudtam volna valahogy barátkozni, azzal viszont sokkal kevésbé, hogy a folytatásban szinte ugyanolyan karaktereket próbáltak eljátszani, persze hatalmas minőségi különbséggel! Az ügyeletes gonosztevőt alakító színész, még annyira nem is volt rossz, bár itt is lehetett érezni hogy a 86-os John Ryder figurájáról "koppintották" a karakterét! Nem mondom hogy megbántam hogy megnéztem, csak ez így ebben a formában számomra kevés volt!