Az országút fantomja 2.

Az országút fantomja 2.

The Hitcher II: I've Been Waiting
Videók

Jim Halsey (Howell), akit még mindig kísértenek múltjának borzalmas eseményei, visszatér, hogy szembenézzen belső démonaival. Barátnője, Maggie (Kari Wuhrer) társaságában hamarosan ugyanannak a nyugat-texasi útnak ugyanazon a kihalt szakaszán találják magukat, ahol az eredeti rémálom elkezdődött. Miután találkoznak egy pszichopata stoppossal, Jackkel (Jake Busey), Jim és Maggie hamarosan ráébrednek, hogy útjuk a túlélésért folytatott rémisztő versennyé változott ebben az idegborzoló, szívdobogtató kalandban

Forgatókönyvíró: Eric Red
Premier (HU): 2003.11.11.

2018.02.07 respect the movies

Szerintem gyenge film lett! Számomra a 86-os Az országút fantomja hatalmas kedvencem, ezért is lehetett az, hogy a folytatásának nehéz dolga volt nálam, mert azt a hangulatot és minőséget újra elérnie...hát fogalmazzunk úgy, hogy szinte lehetetlen vá... Több

A filmben több visszatekintés is található a 86-os változat jeleneteihez, ahol láthatjuk John Ryder karakterét is, viszont érdekes hogy az arcát egy jelenetben sem mutatják!Szerző: respect the movies

A filmbéli Jim Halsey karakterét mindkét filmben C. Thomas Howell alakítja!Szerző: respect the movies

A filmet egyből Videora és Dvdre készítették, mozis forgalomba nem került!Szerző: respect the movies

Maggie szerepére esélyes volt Melinda Clarke színésznő is!Szerző: respect the movies

Eredetileg nem telt volna el ennyi idő a két rész közt (1986 és 2002), csak mivel a film jogai egyik kézről a másikra járt, mire végül visszaszállt Charles R. Meeker-hez aki az első résznek volt a producere!Szerző: respect the movies