Átok 2. (2006)

The Grudge 2

Átok 2.

Kóborló   2020. 01. 06.

Zavaros, csapongó folytatás

Nem vagyok oda az Átok franchise-ért, de ha már a 2020-as mozis horrorfilmes felhozatal pont ennek a szériának a legújabb feldolgozásával veszi kezdetét, gondoltam, kissé felfrissítem az emlékeimet a 2004 és 2009 közt készített három amerikai–japán f... teljes kritika»

moov18   2016. 02. 05.

Ott folytatódik ahol az első rész végére pont került. Nem tudtam először ez mennyire jó ötlet, tekintve, hogy az első filmmel is problémáim voltak. Unalmas volt és túl merev. Előítéletekkel, elvárásokkal felvértezve vágtam hát bele a második részbe. ... több»

Kiss Gábor   2016. 05. 25.

Kiváló volt a folytatás. Még mindig tudott újat mutatni.

A film amerikai premierje eredetileg 2006. október 20-án lett volna, de egy héttel hamarabb került a mozikba, hogy péntek 13-án legyen a bemutatója, mert ez a dátum mindig horrorfilmekhez köthető.

(Kóborló )

A film anyagilag nem lett annyira sikeres, mint a 2004-es elődje, ennek okaként a 2009-ben bemutatott Átok 3. már nem került mozis bemutatásra, csak Dvd-n és Blu-Ray-en mutatták be.

(Kóborló )

Három nappal a 2004-es Átok című film bemutatója után már meg is kapta a forgalmazó stúdiótól a zöld utat a folytatás.